Atėjimas į sportą šiam bankui nėra naujas reiškinys. „Citadele“ kartu su „Betsafe-LKL“ bendradarbiavo ir anksčiau – praėjusiais metais šis bankas buvo pagrindinis Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) rėmėjas.

Būtent šis didelio susidomėjimo sulaukęs renginys ir tapo tolimesnio bendradarbiavimo pagrindu.

„Citadele“ yra vietinis bankas, kuris rūpinasi tiek privačiais, tiek verslo klientais visose Baltijos šalyse. Krepšinis Lietuvoje vienija įvairaus amžiaus žmones, todėl norime būti jų džiaugsmo ir vienybės akimirkų dalimi.

Praėjusiais metais rėmėme Karaliaus Mindaugo taurės krepšinio turnyrą, tai planuojame tęsti ir šiemet, todėl partnerystė su Lietuvos krepšinio lyga yra natūralus mūsų žingsnis, kuriuo norime prisidėti prie visų mylimos, Lietuvą garsinančios sporto šakos,“ – teigė „Citadele“ banko filialo ir administracijos Lietuvoje vadovas Vaidotas Gurskas.

Tapdamas lygos generaliniu rėmėju, „Citadele“ bankas įtvirtina savo rėmimų kryptį pasirinkdamas LKL strateginiu rėmimo projektu.

„Šiandien pasirašėme sutartį su vienu perspektyviausiu banku. Nuo šiol „Citadele“ tampa ne tik Karaliaus Mindaugo taurės, bet ir Lietuos krepšinio lygos generaliniu rėmėju. Džiaugiuosi ir tikiuosi, jog mūsų bendradarbiavimas bus ilgas bei perspektyvus“, – sakė LKL prezidentas Remigijus Milašius.

Naujasis „Betsafe-LKL“ sezonas prasidės rugsėjo 19 d., 17:00 val., rungtynėmis tarp Vilniaus „Ryto“ ir Utenos „Juventus“ komandų.