Martino Schillerio auklėtiniai turnyro finale 70:88 (13:23, 10:23, 27:17, 20:25) nepasipriešino Milano „Armani Olimpia“ komandai.

Ettore Messinos treniruojama ekipa pamatus pergalei padėjo dar pirmoje mačo pusėje: pirmajame kėlinyje atsiplėšę 23:13, po antrojo svečiai triuškino šeimininkus dvigubai – 46:23.

„Žalgiriui“ nepavyko sulaikyti Milano ekipos toliašaudės artilerijos, kuri įsūdė 16 tritaškių iš 29 (55,2 proc.). Labiausiai siautėjo 6 tolimus metimus pataikęs ir 26 taškus surinkęs Kevinas Punteris.

Tai buvo paskutinis Lietuvos čempionų išbandymas pasirengimo sezonui cikle ir pirmasis pralaimėjimas.

Kitose draugiškose rungtynėse „Žalgiris“ įveikė Atėnų „Panathinaikos“, Rygos VEF, Panevėžio „Lietkabelį“ ir Utenos „Juventus“.

Rugsėjo 20-ąją kauniečiai maču su „Šiauliais“ pradės pasirodymą LKL čempionate.

„Žalgiris“: Thomasas Walkupas 13, Artūras Milaknis 10, Joffrey Lauvergne’as 9 (8 atk. kam.), Marius Grigonis 8, Nigelas Hayesas ir Martinas Gebenas po 7.

„Armani Olimpia“: Kevinas Punteris 26 (6/9 trit.), Malcolmas Delaney 14, Sergio Rodriguezas 11, Zachas LeDay 8, Shavonas Shieldsas 7.

Kauno ekipa pelnė pirmus 5 rungtynių taškus, tačiau ketvirtąją minutę atsidarę svečiai laimėjo atkarpą 14:4 bei išsiveržė į priekį 14:9.

Per pirmąjį kėlinį „Armani Olimpia“ snaiperis Kevinas Punteris surinko 10 taškų, o jo vedama ekipa įgijo dviženklę persvarą 23:13.

Antrajame ketvirtyje žalgiriečių puolimas toliau buvo bedantis, o tuo pasinaudojęs Italijos klubas spurtavo 21:5 bei pabėgo į priekį 46:23.

Po pertraukos „Žalgiris“ pradėjo demonstruoti gyvybės ženklus ir kiek sumažino atsilikimą (36:54), o prieš pat lemiamą ketvirtį sugebėjo sugrąžinti intrigą (50:63).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Luko Lekavičiaus ir Artūro Milaknio tritaškiai leido kauniečiams priartėti 58:68, tačiau K. Punterio tolimi metimai atstatė triuškinančią persvarą 79:58.

Likusią susitikimo dalį Italijos komanda toliau užtikrintai kontroliavo žaidimą bei pasiekė pelnytą pergalę.

Rungtynėms nebuvo registruoti žalgiriečiai Patricio Garino, Karolis Lukošiūnas ir Marekas Blaževičius.

Trečią vietą Kaune vykusiame draugiškame turnyre užėmė pusfinalyje prieš „Žalgirį“ kritęs „Panathinaikos“ klubas, kuris sekmadienį per pratęsimą 110:102 įveikė Berlyno ALBA.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (254)