2015 metų Europos vicečempionas su Lietuvos rinktine turi patirties Eurolygoje, Europos taurėje ir FIBA Čempionų lygoje.

Praėjusį sezoną D. Gailius vilkėdamas „Neptūno“ marškinėlius Čempionų lygoje per rungtynes vidutiniškai rinko po 16,6 taško, atkovojo 3,3 kamuolio ir atliko 2,9 rezultatyvaus perdavimo. Dvitaškius ir pataikė 48,7 proc., o tritaškius – 38 proc. taiklumu.

Lengvasis krašto puolėjas per karjerą yra žaidęs Turkijoje, Italijoje, Ispanijoje, o Klaipėdos klube praleido iš viso 4 sezonus.

2014-2015 metais „Neptūnas“ žaidė Eurolygoje ir tuomet D. Gailius vidutiniškai per mačą pelnė 14,7 taško.

„Deividas yra patyręs Lietuvos rinktinės žaidėjas, galintis pakelti mūsų komandą į aukštesnį lygį. Jo yra aukštas krepšinio intelekto koeficientas ir jis gali žaisti keliose pozicijose.

Paskutinį sezoną Čempionų lygoje jis puikiai žaidė, o tai rodo, kad jis vis dar motyvuotas ir gali žaisti aukštame lygyje“, – sakė „Telekom Baskets“ vyriausiasis treneris Igoris Jovovičius.

Jam pritarė Bonos klubo sporto direktorius Michaelis Wichterichas: „Deividas nėra itin atletiškas ir virš lanko skraidantis krepšininkas, tačiau preciziškai tikslus ir įvairiapusis žaidėjas su solidžia patirtimi. Puolime jis sunkiai stabdomas ir dėka savo savybių gali nulemti rungtynes. Mūsų komandai jis turėtų būti geras katalizatorius“.