Sekmadienio vakarą Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai pasiekė jau trečią pergalę pasiruošimo cikle: po pertraukos susiėmę katalonai 75:68 (13:20, 19:20, 28:10, 15:18) pranoko Badalonos „Joventut“ ekipą su dviem buvusiais savo žaidėjais – Pau Ribu ir Ante Tomičiumi.

Ir vėl slogiai startavusi „Barca“ po dviejų kėlinių atsiliko 32:40, bet iš rūbinės grįžo tarsi kita komanda ir po spurto 28:10 išsprendė mačo baigtį savo naudai – 60:50.

Rezultatyviausias aikštėje buvo Nikola Mirotičius, surinkęs 14 taškų ir sugriebęs 8 kamuolius.

9 taškus pridėjo Leandro Bolmaro, po 7 – Nickas Calathesas, Brandonas Daviesas, Adamas Hanga, Pierre'as Oriola ir Sergi Martinezas.

Pirmuosius oficialus testus Š. Jasikevičius laikys rugsėjo 4-6 dienomis, kai vyks Katalonijos taurės turnyras. Jo pusfinalyje laukia Manresos „Baxi“ išbandymas.

Rugsėjo 12-13 dienomis „Barca“ viešės Tenerifėje, kur vyks Ispanijos Supertaurės varžybos. Jų pusfinalyje Š. Jasikevičiaus kariauna susitiks su šalies čempione Vitorijos „Baskonia“.

Sezoną Eurolygoje katalonai pradės spalio 1-ąją rungtynėmis namuose su Maskvos CSKA.

Prieš tai „Barca“ 90:82 įveikė Andoros „Morabanc“ ir 89:84 Mursijos UCAM ekipas.

Giedraitis džiaugėsi Baskijos taure

Vis labiau kojas Vitorijoje apšylantis Rokas Giedraitis su „Baskonia“ laimėjo Baskijos taurę, kai po galingo ketvirto kėlinio 87:77 (15:25, 24:17, 17:17, 31:18) nugalėjo Bilbao „RETAbet“ klubą.

Lietuvis per 32 minutes sumetė 19 taškų (3/7 dvitaškiai, 2/7 tritaškiai, 7/9 baudos), sugriebė 5 kamuolius ir surinko 20 naudingumo balų.

Ryškenis puolime su 23 taškais (6/6 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai, 2/4 baudos) buvo tik italas Achille Polonara, kuris ir tapo miniturnyro MVP.

Tadas Sedekerskis per 14 min. pridėjo 2 taškus (0/1 dvitaškis, 0/1 tritaškis, 2/2 baudos) ir 3 atkovotus kamuolius.

Bilbao komandai 14 taškų per 23 min. sukaupė Arnoldas Kulboka (1/2 dvitaškis, 4/5 tritaškiai), rezultatyvumu nusileidęs tik Ondrejui Balvinui su 18 taškų (7/7 dvitaškiai, 4/4 baudos).