Savaitę Andoroje praleisiantys katalonai ten sužais savo ikisezoninius mačus. Š. Jasikevičius prie komandos vairo debiutuos jau rugpjūčio 26-ąją įvyksiančiose rungtynėse su vietos „Morabanc“ krepšininkais.

Savaitės išvyka į Andorą – Š. Jasikevičiaus sugrąžinta ikisezoninė „Barcelonos“ tradicija, kuri buvo nutrūkusi pastaruosius dvejus metus, kuomet klubą treniravo serbas Svetislavas Pešičius.

Š. Jasikevičius išsivežė visus „Barcelonos“ pagrindinės ekipos žaidėjus, taip pat ir traumą besigydantį Cory Higginsą.

Savo viešnagę Andoroje komanda rugpjūčio 29-ąją baigs dar vienu draugišku išbandymu – susitikimu su Mursijos UCAM. Po šių rungtynių Ispanijos vicečempionai sugrįš į Barseloną.

Namie rugpjūčio 30-ąją „Barcelona“ dar susitiks su Badalonos „Joventut“ ekipa, į kurią šią vasarą perėjo buvę „Barcos“ atstovai Pau Ribas ir Ante Tomičius.

Pirmuosius blynus oficialiose rungtynėse Š. Jasikevičius keps rugsėjo 4-6 dienomis, kai vyks Katalonijos taurės turnyras. Jo pusfinalyje laukia Manresos „Baxi“ išbandymas.

Rugsėjo 12-13 dienomis „Barca“ viešės Tenerifėje, kur vyks Ispanijos supertaurės varžybos. Jų pusfinalyje Š. Jasikevičiaus kariauna susitiks su šalies čempione Vitorijos „Baskonia“.

Sezoną Eurolygoje katalonai pradės spalio 1-ąją rungtynėmis namuose su Maskvos CSKA.