Jau rungtynių pradžioje aikštės šeimininkai nuliejo estus šaltu dušu, kai po 10 minučių pirmavo dvigubai 33:16. Įpusėjus dvikovai skirtumas dar kiek padidėjo – 48:29.

Po didžiosios pertraukos Estijos rinktinė sugebėjo sumažinti skirtumą iki 16 taškų, tačiau didesnio pavojaus Henriko Dettmanno treniruojamiems suomiams nekėlė iki pat kontrolinių rungtynių pabaigos.

Estijos rinktinėje išsiskyrė 19-metis debiutantas Mikkas Jurkatammas. Jis pelnė 14 taškų.

Estų nacionalinės ekipos kapitonas Siim-Sanderis Vene pelnė pirmuosius 7 taškus savo komandai, tačiau vėliau susižeidė ir tęsti rungtynių negalėjo. Vėliau iš Suomijos atėjo žinia, kad buvusio žalgiriečio trauma nėra rimta – tik patempimas.

Suomiai dvitaškius metė net 63 proc. (23/36) taiklumu, o tritaškius – 42 proc. (12/28), o Estija atitinkamai 42 proc. (12/28) ir 33 proc. (9/27). Suomiai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 38:26.

Ketvirtadienį Suomijos ir Estijos rinktinės žais antrąkart.

Estija: Mikkas Jurkatammas 14, Mihkelas Kirvesas 12, Rauno Nurgeras 11, Krisas Kriisa 8 (7 rez.p., 5 kl.), Sanderis Raieste ir Siimas Vene po 7.

Suomija: Remu Raitanenas 15, Edonas Maxhuni, Topias Palmi 12, Mikaleas Jantunenas ir Elias Valtonenas po 10.

Praėjusį savaitgalį Estijos sostinėje Taline vykusiame draugiškame „Baltijos kelio“ krepšinio turnyre baigėsi Estijos rinktinės triumfu. Estai po pratęsimo 92:85 įveikė lietuvius ir 84:67 – latvius.

Dariaus Maskoliūno treniruojama Lietuvos rinktinės po triuškinančios pergalės 82:59 prieš latvius turnyre liko antra.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (39)