„Nėra nieko oficialaus, nenorėčiau per daug spekuliuoti. Manau, daugiau galėsiu pakomentuoti artimiausiomis dienomis. O kol kas nepykite, negaliu nieko pasakyti, nes dar pakenksiu pats sau“, – teigė trejus metus Italijos madų sostinėje praleidęs krepšininkas.

„Olimpia“ jau sukirto rankomis su buvusiu Maskvos CSKA kapitonu Kyle'u Hinesu ir pasiekė susitarimą su Kauno „Žalgirio“ vidurio puolėju Zachu LeDay – bent jau tokie pranešimai žiniasklaidoje mirga nuo praėjusios savaitės.

Komandoje lieka ir Kalebas Tarczewskis, tad A. Gudaičio paslaugų treneriui Ettore Messinai, panašu, daugiau nereikės.

Savo ruožtu, „Zenit“ išsiskyrė su pagrindiniu bokštu Gustavo Ayonu ir intensyviai ieško jo pamainos.

A. Gudaičio karjera galbūt būtų pakrypusi kitaip, jei ne pernai jį daugiau nei pusmečiui eliminavusi trauma.

Praėjusiame sezone 27-erių klaipėdiečio statistika Eurolygoje pastebimai nusmuko: „centras“ fiksavo 7,3 taško ir 4,4 atkovoto kamuolio vidurkius. Iki traumos jie buvo aukštesni net dvigubai.

Be to, krepšininkui „nuplaukė“ praėjęs pasaulio čempionatas.

Bent iš dalies atsigriebti A. Gudaitis tikisi penktadienį prasidėjusioje Lietuvos rinktinės treniruočių stovykloje.

„Labai norėjau čia būti ir praėjusią vasarą, bet atsitiko, kaip atsitiko. Dabar žiūriu į priekį. Tikiuosi tobulėti ir pasižiūrėti, ką naujas treneris yra sumąstęs, kokia jo strategija.

Abejonių, ar verta atvažiuoti, tikrai nekilo, nes ši vasara laisvesnė, galimybė padirbėti su komandos draugais rinktinėje yra didelis privalumas. Manau, gerai praleisime šį laiką“, – sakė pirmasis į viešbutį, kuriame kasmet įsikuria rinktinė, atvykęs vidurio puolėjas.

Kovą nutrūkus Eurolygai ir Italijos pirmenybėms, A. Gudaitis iš pradžių karantino pabaigos laukė Apeninų pusiasalyje, o į tėvynę grįžo pavasariui įpusėjus.

„Dirbau stiprindamas savo kūną. Karantinas man padėjo iki galo atsigauti po kelio raiščių traumos, dabar esu visiškai pasiruošęs ateinančiam sezonui“, – pažymėjo žaidėjas.

Primename, kad liepos 24-25 dienomis Lietuvos rinktinė Taline dalyvaus Estijos krepšinio federacijos organizuojamame turnyre, kuriame susitiks su šeimininkais ir Latvijos krepšininkais.

Artimiausios oficialios lietuvių rungtynės vyks lapkričio 26 dieną, kai lietuviai namuose priims danus, o lapkričio 29 dieną – belgus. Tai bus Europos čempionato atrankos rungtynės.

Stovykloje dalyvausiančių Lietuvos rinktinės žaidėjų sąrašas:

Mantas Kalnietis
Lukas Lekavičius
Rokas Jokubaitis
Marius Grigonis
Tomas Dimša
Edgaras Ulanovas
Arnas Butkevičius
Tadas Sedekerskis
Eimantas Bendžius
Arnoldas Kulboka
Artūras Gudaitis
Marekas Blaževičius
Laurynas Birutis