Amerikietis 2019-2020 metų Eurolygos sezoną aikštėje vidutiniškai per 20 min. pelnė po 9,6 taško, atkovojo 3,9 kamuolio, atliko po 1,6 rezultatyvaus perdavimo, perėmė po 1,1 kamuolio ir rinko po 10,3 naudingumo balo.

Prieš persikeldamas į Barseloną B. Daviesas du sezonus gynė Kauno „Žalgirio“ garbę ir klausė to paties Š. Jasikevičiaus bei jo asistentų nurodymų.

Antradienį sutartį su „Barcelona“ iki 2024 metų pratęsė aukštaūgis Pierre'as Oriola, o kiek vėliau paskelbta, kad iki 2023-ųjų „Barcelonos“ klube lieka ir šaltakraujis snaiperis Kyle'as Kuricas.

Permainos „Barcelonoje“ prasidėjo iš karto po Ispanijos čempionato finale patirto pralaimėjimo „Baskonia“ krepšininkams. Buvo atleistas treneris Svetislavas Pešičius, į jo vietą paskirtas Šarųnas Jasikevičius, kartu atsivedęs ir visą buvusį Kauno „Žalgirio“ trenerių štabą.

Taip pat iš karto po pralaimėjimo paaiškėjo, kad klubas atsisveikina su Ante Tomičiumi, Pau Ribasu ir Kevinu Pangosu, o šiandien paskelbta apie du sutarčių pratęsimus.

Manoma, kad artimiausiu metu „Barcelona“ turi pranešti ir apie Nicko Calatheso atvykimą.

2019-2020 m. Katalonijos klubo biudžetas buvo milžiniškas – ko vertas vien Nikolos Mirotičiaus kontraktas. Dar pernai skelbta, kad buvęs NBA žaidėjas į Kataloniją persikėlė pasirašęs šešerių metų trukmės 70 mln. eurų vertės sutartį. Solidžius kontraktus su „Barca“ yra pasirašę ir Alexas Abrinesas, Brandonas Daviesas bei Cory Higginsas.

„Barcelona“ finansiškai yra priklausoma nuo to paties pavadinimo futbolo klubo.