Prieš aukščiausios Prancūzijos krepšinio lygos LNB Pro A pirmenybių nutraukimą „Cholet Basket“ žengė šeštoje turnyro lentelės vietoje su 14 pergalių ir 11 pralaimėjimų. Lygiai prieš dešimt metų, 2009-10 metų sezone, klubas iškovojo vienintelį Prancūzijos čempionų titulą savo istorijoje.

Itin agresyviu žaidimu puolime Lietuvoje išsiskyręs Collinsas mūsų šalį palieka jau antrą kartą. 2017-18 metų sezone amerikietis atstovavo Kėdainių „Nevėžiui“, tačiau sezono viduryje išvyko į Rusiją.

Atvykęs į Alytų pastarojame sezone įžaidėjas netruko tapti vienareikšmišku klubo puolimo lyderiu ir pasižymėjo 16 taškų vidurkiu per rungtynes.

Šis rodiklis tapo geriausiu visoje lygoje, o prie savo rezultatyvumo Chauncey vidutiniškai pridėdavo ir po 4,2 atkovoto kamuolio bei 3,5 rezultatyvaus perdavimo.

Vyriausiasis „Cholet Basket“ treneris Ermanas Kunteras kalbėdamas apie šį klubo žingsnį pabrėžė įdomų faktą – prieš metus jo vadovaujama komanda pasipildė kitu Lietuvoje žibėjusiu ir rezultatyviausiu sezono žaidėju tapusiu krepšininku.

Tiesa, prieš 2019-20 sezoną į Šolė persikėlęs Jalenas Riley tokį pasiekimą užfiksavo NKL pirmenybėse, atstovaudamas Palangos „Kuršiams“.