Emocingojo Duško Ivanovičiaus auklėtiniai Valensijoje po pratęsimo 87:86 (19:19, 25:14, 10:23, 22:20; 11:10) palaužė Malagos Duško „Unicają“ (2/2) ir žengė didelį žingsnį link pusfinalio.

Antrame kėlinyje net 15 taškų skirtumu atitrūkę baskai (39:24) vėliau krito į gilią duobę, pralaimėjo atkarpą net 5:24 ir jau buvo priversti vytis savo varžovus – 44:48.

Ketvirto kėlinio pabaigoje pratęsimą „Baskoniai“ išplėšė Achilles Polonaros dvitaškis, o pačioje pratęsimo pabaigoje italas „Unicajai“ prametus du tritaškius nuskuodė į greitąjąį puolimą ir prieš pat finalinę sireną išprovokavo pražangą bei realizavo vieną baudą iš dviejų taip tapdamas rungtynių didvyriu – 87:86.

Šį kartą baskų gretose pristabdytas buvo Tornikė Šengelija (9 tšk.), pataikęs tik 3 metimus iš 14 iš žaidimo ir 3 iš 6 baudų.

Šimtu procentų nugalėtojų gretose atakavo Pierria Henry, surinkęs 14 taškų (4/4 dvitaškiai., 2/2 tritaškiai). 13 taškų pridėjo Luca Vildoza, po 10 – Zoranas Dragičius ir Michaelas Ericas.

Malagos komandai po 17 taškų pelnė Alberto Diazas ir Gary Mekelis, 16 – Alexas Bouteille, 10 – buvęs žalgirietis Deonas Thompsonas 10 (9 atk. kam., 4 blokai).

Antradienį A grupėje, kurioje pirmauja „Barcelona“ (3/0) ir „Baskonia“ (3/1), finišuoja priešpaskutinis turas.

Primename, kad finaliniame varžybų etape 12 komandų kovoja padalintos į dvi grupes po šešias. Ekipos vieno rato principu žaidžia su kitomis penkiomis grupės komandomis. 1-2 vietas grupėse užėmę klubai pateks į pusfinalį. Jį ir finalą sudarys po vieną mačą.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)