Nė viena iš komandų nepasinaudojo galimybe susikrauti pranašumą prieš antradienį vyksiančias atsakomąsias pusfinalio rungtynes. Vos dešimtą vietą reguliariajame sezone užėmę „Ratiopharm“ krepšininkai turės galimybę pasiekti vos antrą „Bundesligos“ finalą klubo istorijoje – 2012-ais metais Ulmo klubas lemiamame etape 0:3 nusileido Bambergo „Brose“ ekipai.

Užfiksuoti minimalią pergalę galėjo tiek viena, tiek kita komanda – rezultatą išlyginusius paskutiniuosius susitikimo taškus „MHP Riesen“ legionierius iš JAV Thomas Wimbushas pelnė likus beveik dviem minutėm iki ketvirto kėlinuko pabaigos.

Chaotišką susitikimo pabaigą vainikavo dvi klaidos. Puikiai rungtyniavęs Liudvigsburgo komandos gynėjas Marcosas Knightas regzdamas paskutinę ataką likus mažiau nei trims sekundėms prasižengė puolime, tačiau kitoje aikštės pusėje ištaisė savo klaidą blokuodamas lemiamą Archie Goodwino metimą.

Pastebimiausia figūra aikštėje tapęs 30-ies metų Knightas pasižymėjo įspūdingu dvigubu dubliu surinkdamas 24 taškus (9/14 dvit., 1/5 trit., 3/3 baud.), 11 atkovotų kamuolių bei 4 rezultatyvius perdavimus.

Ketvirtfinalyje Miuncheno „Bayern“ eliminavę Liudvgisburgo krepšininkai šiose rungtynėse dvitaškius metė net 70 proc. taiklumu (23/33), tačiau realizavo mažiau nei kas septintą savo mestą tolimą metimą (4/29, 14 proc.).

„Ratiopharm“: Derekas Willisas 19 (14 atk. kam.), Patrickas Heckmannas 16, Archie Goodwinas 9 taškai (0/4 trit., 3/8 baud.).

„MHP Riesen“: Marcosas Knightas 24, Nickas Weileris-Babbas 21 taškas.

Kitame Vokietijos pirmenybių pusfinalyje ginklus surems Oldenburgo „EWE Baskets“ ir Roko Giedraičio atstovaujama Berlyno „ALBA“. Pirmąsias tarpusavio rungtynes antroji pusfinalio pora žais pirmadienį, 21 val. 30 min. Lietuvos laiku.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)