ALBA ketvirtfinalio atsakomojoje dvikovoje neturėjo vargo su varžovais – trečiojo kėlinio pradžioje turėjo didesnę nei 25 taškų persvarą.

Tiesa, kiek atsipalaidavusi sostinės ekipa leido varžovams pabaigoje sumažinti triuškinamą skirtumą, tačiau pergalės iš rankų neišleido – įveikė „BG Gottingen“ 88:85 (22:16, 30:15, 21:26, 15:28).

Nugalėtojams Martinas Hermannssonas pelnė 19 taškų, Marcusas Erikksonas 13, Landry Nnoko ir Luke'as Sikma po 10.

R. Giedraitis per 22 minutes pelnė 8 taškus (4/4 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, kartą suklydo ir dukart prasižengė.

„EWE Basket“ šeštadienį neturėjo didelių sunkumų atsakomojoje dvikovoje su Bambergo „Brose“ – šventė pergalę 89:75. Pirmoje ketvirtfinalio dvikovoje Oldenburgo ekipa taip pat laimėjo 86:81 ir, kaip praėjusį sezoną, pateko tarp keturių stipriausių vokiečių komandų.

Pirmąsias pusfinalio rungtynes ALBA su Giedraičiu žais pirmadienį, o atsakomąsias – trečiadienį.

Kitoje pusfinalio dvikovoje susigrums Ulmo „Ratiopharm“ ir čempioną Miuncheno „Bayern“ klubą ketvirtfinalyje eliminavę Liudvigburgo „MHP Riesen“ krepšininkai.