Rungtynių pradžią užtikrintai pradėję Pablo Laso auklėtiniai netrukus iniciatyvą atidavė varžovams, tačiau antrame kėlinyje sugebėjo vėl ją susigrąžinti. Vis dėlto prieš didžiąją pertrauką Burgoso ekipa sėkmingai spurtavo ir trečiame kėlinyje turėjau jau dviženklę persvarą.

Paskutiniame ketvirtyje „Real“ sugrąžino intrigą ir likus žaisti 1 min. 40 sek. rezultatą išlygino – 81:81.

Likusį rungtynių laiką Madrido ekipai tragiškai nesisekė – iš po krepšio nepataikė Facundo Campazzo, po kartą suklydo Jordanas Mickey ir Anthony Randolphas, o varžovai sėkmingai didino savo taškų kraitį nuo baudų metimo linijos – 87:81.

Likus žaisti sekundę Sergio Llullo taiklus paguodos dvitaškis nieko nepakeitė – „Los Blancos“ patyrė pralaimėjimą 87:83.

Nugalėtojams Thadas McFaddenas pelnė 18 taškų, Jasielas Rivero – 12, Ferranas Bassas – 12. „Real“ komandoje dvigubą dublį surinko Walteris Tavaresas – 12 taškų ir 10 atkovotų kamuolių. Po 13 taškų pridėjo Sergio Llullas ir Facundo Campazzo.

Burgoso komanda laimėjo kovą dėl kamuolių 41:33 ir taikliau metė dvitaškius (20/32 - 62 proc. ir 15/33 - 45 proc.).

Tai pirmoji P. Laso auklėtinių nesėkmė B grupėje po pergalės turnyro starte.