Pirmose finalinio turnyro etapo, kuriame dalyvauja 12 komandų, rungtynėse „Barcelona“ po permainingos kovos 96:92 (21:17, 23:13, 30:27, 22:35) įveikė Badalonos „Joventut“ klubą.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo Nikola Mirotičius, surinkęs 16 taškų (1/2 dvitaškis, 2/2 tritaškiai, 8/10 baudos).

12 taškų pridėjo Victoras Claveras, po 11 – Adamas Hanga ir Cory Higginsas.

Badaloniečiams 21 tašką sukaupė Conoras Morganas.

Mačą Valensijoje „Barca“ pradėjo savo varžovus iškart pasiųsdami į nokdauną – 16:2. Antrame kėlinyje skirtumas išaugo iki 18 taškų (44:26), o prasidėjus ketvirtam ketvirčiui pasiekė ir 19 taškų – 76:57.

Tačiau tuomet Svetislavo Pešičiaus auklėtiniai kiek atsipalaidavo ir tuo pasinaudojusi „Joventut“ ekipa grėsmingai priartėjo – 86:81 (likus žaisti 3 min.), o paskutinę minutę komandas apskritai teskyrė vienas metimas – 92:90. Visgi Alexo Abrineso dėjimas ir dvi taiklios N. Mirotičiaus baudos įtvirtino katalonų pergalę – 96:92.

Finaliniame varžybų etape 12 komandų kovoja padalintos į dvi grupes po 6-ias. Turnyrą visos ekipos pradeda turėdamos po 0 pergalių ir vieno rato principu sužais su kitomis penkiomis grupės komandomis.

Tuomet 1-2 vietas grupėse užėmę klubai pateks į pusfinalį. Jį ir finalą sudarys po vieną mačą.

Iš viso per dvi savaites – birželio 17-30 dienomis – bus sužaistos 33 rungtynės. Visos jos vyks Valensijoje. Grupių rungtynės bus žaidžiamos kasdien 16:30, 19:30 ir 22:30 val.