Lietuvos čempionai pranešė su T. Dimša sudarę dvejų metų sutartį su galimybe ją pratęsti dar metams.

Prieš tai 24sek.lt žurnalistas Donatas Urbonas skelbė, kad 26-erių gynėju domėjosi ir Vilniaus „Rytas“ bei Ispanijos, Italijos ir Turkijos ekipos.

T. Dimša šiame sezone į „Lietkabelio“ varžovų krepšį FIBA Čempionų lygoje vidutiniškai mesdavo po 12,5 taško ir atlikdavo 3 rezultatyvius perdavimus.

Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) jo vidurkiai siekė 14,1 taško ir 3,6 rezultatyvaus perdavimo.

Lietuvos rinktinėje vasarį debiutavęs T. Dimša šiame sezone demonstravo geriausią karjeroje pataikymą iš toli – tritaškius jis metė geresniu nei 40 procentų taiklumu.

Kaunietis 2010-2013 metais atstovavo „Žalgirio“ dubleriams, 2013-2015 metais priklausė pagrindinei klubo komandai, vėliau karjerą tęsė Prienų-Birštono „Vytauto“, Frankfurto „Skyliners“ (Vokietija), Varezės „Pallacanestro“ (Italija) ir Utenos „Juventus“ ekipose.

Tomas Dimša sugrįžo į "Žalgirį" / Montažas: SofaScore

„Jausmas – super. Kai išvykau iš „Žalgirio“, visada gyvenau su ta mintimi, kad noriu kažkada čia sugrįžti. Turbūt kad pagaliau pribrendau ir labai tuo džiaugiuosi. Jei neturi kažkokių tikslų, jų ir nepasieksi“, – „Žalgiris TV“ pasakojo T. Dimša.

Primename, kad „Žalgiris“ kiek anksčiau šią savaitę oficialiai pristatė pirmąjį naujoką – gynėją Steve'ą Vasturią, atvykstantį iš Vechtos „Rasta“ (Vokietija) klubo.