Anot Eurohoops, abu klubai svarsto galimybę 27-erių kanadietį prisivilioti į savo gretas.

Įžaidėjo ieškantis „Panathinaikos“ neapsistoja tik ties kanadiečio pavarde, klubo radare – ir „Crvena Zvezda“ ekipai atstovavęs 29-erių įžaidėjas Lorenzo Brownas.

„Panathinaikos“ ieško pamainos ilgamečiam komandos atakų dirigentui Nickui Calathesui, kuris kitą sezoną vilkės „Barcelonos“ marškinėlius.

Graikijos žiniasklaida skelbia, kad „Panathinaikos“ atakų variklis pasiekė susitarimą su „Barcelonos“ klubu. Pranešama, kad Katalonijos klubas 31-erių metų 198 cm ūgio įžaidėjui pasiūlė 5,5 mln. eurų už tris sezonus, o Graikijos pilietybę turintis amerikietis su šiuo pasiūlymu sutiko.

„Panathinaikos“ ir N. Calathesas jau susitarė dėl išsiskyrimo, nors tarpusavio kontraktas ir galiojo iki 2021-ųjų vasaros. „Panathinaikos“ artimiausiu metu laukia daug permainų, klubo biudžetas labai stipriai sumažės.

K. Pangosas praėjusiame Eurolygos sezone dėl kairės pėdos traumos nesužaidė nei vieno mačo, o Ispanijos fronte ant parketo išbėgo vos du kartus.

Kanadietis 2016-2018 metais atstovavo Kauno „Žalgiriui“, su kuriuo pateko į Eurolygos finalo ketvertą bei užėmė 3-ią vietą.