C grupė:

Dviejų stipriausių Eurolygos klubų dvikovoje triumfavo absoliutus lygos lyderis. Atėnų „Panathinaikos“ išvykoje 89:82 (19:19, 21:21, 23:28, 26:16) įveikė Maskvos CSKA ir nutraukė pastarosios ekipos šešių iš eilės pergalių seriją.

Rezultatas šiose rungtynėse net 14 kartų buvo lygus, o nė viena komanda nebuvo įgijusi didesnio nei 7 taškų pranašumo. Johnas Robertas Holdenas per trečiąjį kėlinį pelnė 19 taškų ir padėjo CSKA klubui įgyti 5 taškų persvarą (68:63), o dvitaškis ketvirtojo kėlinuko pradžioje padidino šeimininkų pranašumą iki rekordinio 7 taškų.

Tačiau Atėnų klubas nekapituliavo. Net penkias minutes į savo krepšį jie nepraleido nė taško, patys pelnydami 11, ir vėl išsiveržė į priekį – 74:70. Po Mike'o Batiste'o tritaškio „Panathinaikos“ pirmavo 79:73, tačiau du kartus iš eilės suklydo ir šeimininkai rezultatą išlygino – 79:79.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti likus žaisti 32 sekundes Dimitrios Diamantidis pataikė tritaškį ir „Pao“ vėl atitrūko – 84:80. Abejoms komandoms apsikeitus klaidomis, Davidas Andersenas sušvelnino rezultatą (82:84). Tačiau visas viltis iškovoti pergalę nubraukė nesportinė CSKA gynėjo Theodoro Papalouko pražanga. Svečiai ramiai mėtė baudas ir iškovojo aštuntą pergalę iš devynių galimų.

„Panathinaikos“: Jaka Lakovičius - 21 taškas, Vassilis Spanoulis - 20 tšk., Mike'as Batiste'as - 13 tšk., Dimitris Diamantidis - 10 tšk.

CSKA: Johnas Robertas Holdenas - 25 tšk., Davidas Andersenas - 18 tšk.

Ketvirtą pralaimėjimą iš eilės patyrė ir galimybes patekti į TOP 16 susikomplikavo Sienos „Montepaschi“ ekipa, išvykoje 73:75 (21:18, 14:15, 17:23, 21:19) nusileidusi Belgrado „Partizan“. Pastarajai komandai tai buvo tik antroji pergalė Eurolygos varžybose.

Du Rimanto Kaukėno baudų metimai dvikovos pabaigoje priartino MdP iki taško (73:74), o prasižengę prieš Nikola Lončarą, svečiai gavo progą persverti rezultatą, nes „Partizan“ atstovas pataikė tik vieną baudų metimą iš dviejų.

Vis dėlto tiek Johno Thomaso, tiek Marcelo Nicola tritaškiai skriejo pro šalį ir „Partizan“ šventė pergalę.

31 minutę aikštėje praleidęs R.Kaukėnas pelnė 16 taškų (4/8 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 8/8 baudų) ir kartu su Andrea Pecile buvo rezultatyviausi italų komandoje. R.Kaukėnas taip pat atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius bei 2 kartus prasižengė.

Mindaugas Žukauskas per 10 minučių įmetė 5 taškus (1/1 dvitaškio, 1/2 tritaškių), atliko rezultatyvų perdavimą ir 4 kartus prasižengė.

„Montepaschi“: Rimantas Kaukėnas ir Andrea Pecile - po 16 tšk., Vladimeras Boisa ir Justinas Hamiltonas - po 12 tšk.

„Partizan“: Dejanas Milojevičius - 24 tšk. (11 atk. kam., 14 išprovokuotų pražangų), Urošas Tripkovičius - 18 tšk., Nikola Lončaras - 10 tšk.

Į antrą vietą C grupėje pakilo Malagos „Unicaja“, vienintelė komanda, šiemet Eurolygoje įveikusi „Panathinaikos“. Ispanai išvykoje 83:76 (18:22, 22:15, 23:22, 20:17) palaužė Stambulo „Ulker“ ir iškovojo septintą pergalę iš devynių galimų.

„Unicaja“: Danielis Santiago - 20 tšk. (13 atk. kam.), Marcusas Brownas - 19 tšk., Jorge Garbajosa - 15 tšk., Carlosas Cabezasas - 13 tšk., Berni Rodriguezas - 12 tšk..

„Ulker“: Jeffas Trepagnieras - 17 tšk., Vrbica Stefanovas - 13 tšk., Robertas Gulyašas - 12 tšk., Ibrahimas Kutluay ir Marcusas Haislipas (12 atk. kam.) - po 11 tšk., Mirsadas Turkčanas - 10 tšk.

Į nesėkmių ruožą pateko ir ilgai C grupėje tarp lyderių buvęs Madrido „Real“ klubas, namie 79:83 (12:17, 20:13, 21:17, 26:36) nusileidęs Po Ortezo „Elan Bearnais“ ir pralaimėjęs ketvirtą kartą per pastarąsias penkerias rungtynes. Tuo tarpu EB šventė antrą pergalę iš eilės ir atgaivino viltis kovoti dėl vietos TOP 16.

„Real“: Louisas Bullockas - 27 tšk., Igoris Rakočevičius - 16 tšk., Felipe Reyesas ir Mickaelis Gelabale'is - po 11 tšk.

„Elan Bearnais“: Arturas Drozdovas - 21 tšk., Lonnie Cooperis - 18 tšk., Thierry Rupertas - 15 tšk., Brooksas Salesas - 11 tšk.

A grupė:

Trečią pergalę iš eilės ir pirmą išvykoje iškovojo Bambergo GHP, Liublianoje 59:57 (13:18, 9:18, 14:10, 23:13) įveikęs vietos „Union Olimpija“. Su penkiais laimėjimais ir 4 nesėkmėmis Vokietijos čempionai A grupėje užimą penktąją vietą.

Pergalę GHP ekipai lėmė taiklus Derricko Phelpso dvitaškis paskutinę rungtynių sekundę. „Olimpija“, antras rungtynes iš eilės pralaimėjusi paskutinėmis sekundėmis, pirmoje rungtynių dalyje turėjo 12 taškų pranašumą (36:24).

GHP: Demondas Malletas - 18 tšk., Spenceris Nelsonas - 12 tšk.

„Olimpija“: Teemu Rannikko - 16 tšk., Yotamas Halperinas - 13 tšk.

B grupė:

Šeštą iš eilės pralaimėjimą patyrė Sopoto „Prokom Trefl“ krepšininkai, Zagrebe 61:71 (16:16, 21:20, 14:15, 10:20) nusileidę vietos „Cibona“ ekipai.

Ketvirtojo kėlinio pirmąją minutę svečiai dar pirmavo (53:51), tačiau „Cibona“ spurtavo 12:1 ir išsprendė mačo baigtį. Prie spurto labiausiai prisidėjo Davoras Kusas, pelnęs 8 taškus.

Lenkų ekipai atstovaujantis Tomas Pačėsas aikštėje praleido 33 minutes ir pelnė 6 taškus (0/1 dvitaškio, 2/5 tritaškių), atkovojo 3 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 2 kartus prasižengė.

Tomas Masiulis per 27 minutes surinko 4 taškus (1/3 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 2/6 baudų), atkovojo 6 kamuolius, blokavo metimą, 2 kartus suklydo ir 3 kartus prasižengė.

„Cibona“: Davoras Kusas - 14 tšk., Bennettas Davisonas - 12 tšk., Jamesas Pennas ir Mateja Skelinas - po 11 tšk.

„Prokom Trefl“: Istvanas Nemethas - 15 tšk., Goranas Jagodnikas ir Mickaelas Andersenas - po 9 tšk.