Kai kurios komandos savo treniruočių sales jau buvo uždariusios, tačiau dabar tai galios absoliučiai visiems lygos klubams. Krepšininkams nurodyta vengti ir treniruočių viešose vietose, nepriklausančiose klubams. Taigi, vienintelė išliekanti opcija – treniruotis namuose.

Kaip paskelbė ESPN reporteris Adrianas Wojnarowskis, lyga žaidėjams pritaikė ir dar vieną apribojimą – NBA krepšininkams draudžiama išvykti už Šiaurės Amerikos ribų.

Kada bus atnaujintas lygos sezonas, kol kas nėra aišku. Lyga iki šiol diskutuoja apie daugumą galimų scenarijų ir datų, tačiau viskas priklauso nuo esminio faktoriaus – koronaviruso plitimo pažabojimo. Kol kas ši klastinga liga tarp lygos žaidėjų ir klubų darbuotojų plinta.

Įdomu tai, kad JAV Valstybės departamentas ketvirtadienio vakarą išplatino 4 lygmens kelionių rekomendaciją, skirtą visiems užsienyje esantiems amerikiečiams.


Visi amerikiečiai raginami kuo greičiau sugrįžti į JAV, kitu atveju jiems reikia „būti pasirengusiems likti dabartinėje savo buvimo vietoje neribotą laiką“. Tai gali turėti įtakos ir Europoje žaidžiantiems krepšininkams iš JAV.

Nors Eurolyga vis dar tvirtina vienu ar kitu būdu užbaigsianti 2019-2020 m. sezoną, daugelis lygos klubų savo žaidėjams suteikė laisvę vykti į namus.

Ketvirtadienį tokį leidimą savo žaidėjams suteikė Milano „Olimpia Armani“ klubas – galimybe išvykti pasinaudojo serbai Nemanja Nedovičius ir Vladimiras Micovas bei ispanas Sergio Rodriguezas. Penktadienį į JAV išskristi planuoja ir amerikiečiai Keiferis Sykesas bei Drew Crawfordas.

Kauno „Žalgiris“ savo krepšininkams keliauti namo leido dar prieš savaitę, bet tokia galimybe iš legionierių pasinaudojo tik australas Jockas Landale'as. Amerikiečiai Zachas LeDay, Nigelis Hayesas, K.C. Riversas ir Thomasas Walkupas liko Kaune.