Svečiai iš Vokietijos sostinės turėjo galimybę išplėšti pergalę, tačiau susitikimo herojumi tapo Sakartvelo krepšininkas Tornike Šengelija. Likus 3 sekundėms vienu tašku atslikę svečiai turėjo kamuolį savo rankose, tačiau Šengelija sugebėjo blokuoti po minutės pertraukėlės Luke'o Sikmos atliktą metimą.

Berlyno komandai atstovaujantis Rokas Giedraitis rungtynėms registruotas nebuvo.

Dvyliktąją pergalę iškovojusi „Baskonia“ turnyro lentelėje šiuo skaičiumi susilygino su visa eile komandų. Identišką rezultatą per 28 turus užfiksavo tiek Vitorijos klubas, tiek Milano „Armani“, tiek Pirėjo „Olympiacos“, tiek „Valencia“, tiek aukščiausią (devintą) poziciją tarp šio sąrašo komandų užimantis Kauno „Žalgiris“.

Baskonia“: Tornike Šengelija 24 (7 atk. kam., 5 rez. perd., 3 per. kam.), Semajas Christonas 14, Ilimane Diopas 11, Mattas Janningas 10 taškų.

ALBA: Marcusas Erikssonas 16 (4/8 trit.), Nielsas Giffey 14 taškų.

Dar vienos įsimintinos rungtynės, kurių likimas sprendėsi paskutinėmis akimirkomis, buvo sužaistos Barselonoje, kur vietą atkrintamosiose varžybose jau užsitikrinusi „Barcelona“ (22-6) po puikiai sužaisto ketvirto kėlinuko 83:80 (21:21, 21:20, 15:27, 26:12) palaužė Miuncheno „Bayern“ (8-20) ekipą.

Lemiamame ketvirtyje sužaidus dvi minutes „Bayern“ turėjo įtikinamą 13 taškų persvarą, tačiau ėmus tiksėti paskutinei minutei Pierre'o Oriolos pataikytas tritaškis jau persvėrė rezultatą šeimininkų naudai.

Katalonijos klubo pergalę įtvirtino du baudos metimus likus vienai sekundei pataikęs Cory Higginsas. Rezultatą išlyginti galėjęs desperatiškas Danilo Barthelio metimas iš aikštės vidurio buvo netikslus.

Vis labiau įsibėgėjantiems Katalonijos krepšininkams tai buvo jau devintoji paeiliui iškovota pergalė. Artimiausiose rungtynėse „Barca“ išmėgins savo jėgas su Lietuvos atstovais Eurolygoje – Kauno „Žalgirio“ klubu.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 28 (11/12 baud., 8 atk. kam.), Cory Higginsas 16, Kyle'as Kuričius 13 taškų.

„Bayern“: Gregas Monroe 19 (8 atk. kam.), Maodo Lo 14, Vladimiras Lučičius 12, Zanas Sisko 10 taškų.

Staigmeną pateikė Belgrado „Crvena Zvezda“ (11-17). Vos keturioliktoje turnyro lentelės pozicijoje žengiantys serbai namuose rezultatu 92:76 (27:20, 22:23, 30:15, 13:18) užtikrintai įveikė Tel Avivo „Maccabi“ (19-9) ir nutraukė Izraelio klubo penkių pergalių seriją.

Belgrado klubą į pergalę vedė pavydėtinai taikliai atakavę komandos snaiperiai. Iš 23 mestų tritaškių „Crvena Zvezda“ atstovai pataikė net 13 (57 proc.) metimų.

Pastaruoju metu pakiliai rungtyniavusius „Maccabi“ Serbijoje skandino klaidos. Ioannio Sfairopouloso auklėtiniai prarado net 19 kamuolių.

„Crvena Zvezda“: Kevinas Punteris (4/6 trit.) ir Billy Baronas (5/7 trit.) po 22, Jamesas Gistas ir Vladimiras Štimacas (12 atk. kam.) po 12 taškų.

„Maccabi“: Tyleris Dorsey 19, Scottie Wilbekinas 11 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (16)