Didžiąją rungtynių dalį Valensijoje šeimininkavo Milano komanda, tačiau vietos „Basket“ krepšininkai nuolat kvėpavo svečiams į nugarą ir kartais net sugebėdavo persverti rezultatą savo naudai.

Atkakliai vykusioje dvikovos pabaigoje užfiksuotas lygus rezultatas 65:65, o per pratęsimo dramą 5 taškais likus žaisti 30 sek. pirmavusi Valensijos ekipa nesugebėjo išsaugoti pergalės savo rankose.

Sergio Rodriguezas iki minimumo sumažino skirtumą, o Vladimiras Micovas tritaškiu metimu paskutinę sekundę iškovojo „Armani“ komandai svarbią pergalę 83:81.

Vieną gražiausių rungtynių epizodų sukūręs A. Gudaitis rungtynes dėl pražangų limito baigė ketvirtame kėlinyje.

Lietuvis nugalėtojams per 15 minučių pelnė 6 taškus (2/2 dvitaškiai, 2/4 baudos), atkovojo 3 kamuolius, blokavo metimą, kartą suklydo, prasižengė 5 kartus ir surinko 8 naudingumo balus.

Valencia Basket“: Alberto Abalde 21, Bojanas Dubljevičius 19, Maurice Ndouras 12, Fernando San Emeterio 9.

Armani“: Sergio Rodriguezas 16 (9 rez.p.), Vladimiras Micovas 13, Michaelas Rollas ir Luisas Scola po 11, Kalebas Tarczewskis po 8, Drew Crawfordas po 7, Artūras Gudaitis ir Riccardo Moraschini po 6.

Kitose rungtynėse Madride vietos „Real“ (22-6) tik sėkmingai sužaidęs paskutinį ketvirtį 87:78 (14:20, 25:18, 28:25, 20:15) sugebėjo palaužti Vilerbano ASVEL (10-18) komandos pasipriešinimą.

Real“: Jaycee Carrollas 19, Fabienas Causeuras 15, Usmanas Garuba 10, Walteris Tavaresas (8 atk.k.), Nicolas Laprovittola ir Rudy Fernandezas po 9, Trey Thompkinsas 8.

ASVEL: Livio Jean-Charlesas 13, Theo Maledonas 12, Matthew Strazelas 11, Tonye Jekiri 10 (11 atk.k.).