Po trijų kėlinių komandas skyrė 16 taškų (65:49), o ketvirto pradžioje – ir 18-a (69:51). Kiek sumažinti savo atsilikimą panevėžiečiams pavyko tik pačioje susitikimo pabaigoje – paskutinę minutę laimėjus 7:0.

Nenado Čanako auklėtiniai pataikė tik 48 procentus dvitaškių (15/31), kai jų varžovai – net 67 proc. (28/42) ir pralaimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 31 prieš 41.

Daugiau nei pusę taškų „Lietkabeliui“ surinko du žaidėjai: Željko Šakičius 18 (3/6 tritaškiai), o Tomas Dimša – 16 (5/16 metimai iš žaidimo). 8 taškus pridėjo Gabrielius Maldūnas, kuriam, beje, būnant aikštėje Panevėžio atstovai ispanus pranoko 15 taškų skirtumu.

Saragosiečiams po 14 taškų sumetė D. J. Seeley (16 min., 4/4 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai) ir Dylanas Ennisas, 12 – Nemanja Radovičius.

Antrasis komandų susitikimas numatytas kitą antradienį, kovos 10 d., Panevėžio „Cido“ arenoje, į kurią sirgaliai kviečiami už ypatingą kainą – vos 6 eurus.

Šios poros nugalėtojų ketvirtfinalyje lauks Tenerifės „Iberostar“ arba Ostendės „Filou“ barjeras (kol kas serijoje – 1:0).

Šį sezoną Lietuvos krepšinio gerbėjai jau galėjo matyti „Casademont“ žaidimą, kadangi ji dukart kovojo prieš Klaipėdos „Neptūną“ ir išvykoje patyrė nesėkmę (73:91), bet atsigriebė namuose (86:70).

Geras „Casademont“ pasirodymas FIBA Čempionų lygoje nėra atsitiktinumas – pajėgioje Ispanijos ACB lygoje ekipa užima trečią vietą (16/6) ir į priekį praleidžia tik Eurolygos grandus Madrido „Real“ (17/5) bei „Barceloną“ (18/4). Įdomu tai, kad „Casademont“ savoje arenoje nugalėjo tiek „Real“ (84:67), tiek „Barceloną“ (89:83).

Sėkmingai aštuntfinalio etape startavo Atėnų AEK su Jonu Mačiuliu, kurie namuose 92:85 (28:26, 24:24, 12:20, 28:15) parklupdė Bonos „Telekom Baskets“ kolektyvą.

Puolėjas iš Lietuvos per 28 minutes pelnė 11 taškų (2/3 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 1/2 bauda), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 14 naudingumo balų.

AEK į pergalę vedė net 27 taškais pasižymėjęs Kendrickas Ray'us (6/9 tritaškiai) ir 20 taškų pridėjęs Keithas Langfordas.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (14)