Po dramatiškos kovos pergalę 81:78 (18:20, 27:19, 20:20, 16:19) pasiekė namie žaidę „Olympiakos“ krepšininkai.

Jų gretose išsiskyrė 22 taškus (8/11 dvit.) pelnęs Shaquielle McKissicas. 12 taškų pridėjo Kostas Papanikolau, 11 – Tayloras Rochestie.

Mačo pabaigoje baudų metimais pergalę įtvirtino K. Papanikolau.

„Panathinaikos“ 18 taškų surinko Nickas Calathesas, 12 – Tyrese'as Rice'as, 11 – Kostas Mitoglou.

„Olympiakos“ pavyko pasiekti revanšą už pralaimėjimą pirmajame rate, nes tąsyk komandos tarpusavio santykius išsiaiškino tik po pratęsimo. Pažymėtina, kad tai buvo paskutinis šių ekipų susitikimas šiame sezone, nes OLY Graikijos elitinėse pirmenybėse nedalyvauja.

Dabar „Panathinaikos“ savo sąskaitoje turi 14, o „Olympiakos“ – 12 pergalių. 12 sykių yra laimėjęs ir Kauno „Žalgiris“.

Tuo metu dėl koronaviruso pavojaus be žiūrovų vykusiose rungtynėse Milane vietos „Olimpia Armani“ nesugebėjo pasinaudoti proga, kad Madrido „Real“ gretos atvyko praretėjusios ir pralaimėjo – 73:78 (25:11, 20:24, 10:11, 18:32).

Pažymėtina, kad rungtynių pradžioje šeimininkai pirmavo 30:13, bet paskutinį ketvirtį pralaimėjo 14 taškų skirtumu – užsivedusių svečių entuziazmui numalšinti Ettore Messinos minutės pertraukėlių ir auklėtiniams dalijamų nurodymų nepakako.

16 taškų „Real“ (21/6) pelnė Rudy Fernandezas, po 13 – Trey Thompkinsas, Walteris Tavaresas ir Nicolas Laprovittola.

Milano ekipai 21 tašką surinko Riccardo Moraschini. Artūras Gudaitis per 19 min. pelnė 9 taškus (4/7 dvit.), atkovojo 5 kamuolius, 3 kartus suklydo, 2 metimus blokavo ir kartą bloku buvo efektingai sustabdytas Walterio Tavareso. Lietuvio sąskaitoje – 10 efektyvumo balų.

Dar vienose rungtynėse be žiūrovų Vilerbano ASVEL (10/17) sugebėjo įveikti Valensijos „Basket“ (12/15) – 72:65 (20:17, 18:13, 18:22, 16:13).

Davidas Lighty laimėtojams pelnė 20, Jordanas Tayloras 10, Theo Maledonas – 9 taškus.

Pralaimėjusiems 14 taškų surinko Guillemas Vivesas, po 11 – Quino Colomas, Joanas Sastre ir Louisas Laberiye.

Taigi, po 27-ojo turo rungtynių „Žalgiris“ jau yra sugrįžęs į Eurolygos TOP-8 ir savo sėkmingą žygį bandys pratęsti ketvirtadienio dvikova Sankt Peterburge su „Zenit“.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (12)