Katalonai namuose 86:74 (24:16, 23:26, 23:12, 16:20) nugalėjo Manresos BAXI (9/13) ekipą su Deividu Dulkiu.

Lygi kova aikštėje vyko tik du kėlinius, po kurių šeimininkai pirmavo vos keliais taškais – 47:42. Visgi antroje susitikimo pusėje Svetislavo Pešičiaus auklėtiniai susikrovė kur kas didesnę persvarą (68:51, 77:58) ir nebeleido suabejoti savo pranašumu.

Monstrišką pasirodymą surengė buvęs žalgirietis Brandonas Daviesas, kuris per 25 minutes suvertė 24 taškus (8/11 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 2/2 baudos), sukaupė 27 naudingumo balus, o pagal +/- statistiką surinko net +25 taškus.

13 taškų pridėjo Cory Higginsas, 12 – Nikola Mirotičius, 11 – Pau Ribas.

Svečių gretose lietuvis D. Dulkys per 7 min. niekuo neišsiskyrė: liko ne tik be taškų (0/3 tritaškiai), bet ir su minus 3 naudingumo balais.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)