Po pirmojo kėlinio „Perlas“ atsiliko 17:26, tačiau per antrąjį ketvirtį savo deficitą sumažino iki 2 taškų, o per trečiąjį ketvirtį atitrūko penkiais taškais.

Iki rungtynių pabaigos likus 6 minutėms „Perlas“ pirmavo 70:65, o tuomet šovė į priekį. Simas Jarumbauskas įmetė dvitaškį, Einaras Tubutis pridėjo dvi baudas ir dvitaškį, Adas Šimonis pataikė abi baudas ir „Perlas“ atitrūko 78:65.

Per likusį laiką „Neptūnas-Akvaservis“ deficito nesumažino.

Vilniaus ekipoje rezultatyviausiai žaidė Augustas Marčiulionis. Jis per 38 minutes pelnė 24 taškus (6/13 dvitaškiai, 4/4 tritaškiai), atkovojo 5 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, perėmė du kamuolius ir surinko 27 naudingumo balus.

Naudingiausias su 29 efektyvumo balais buvo Einaras Tubutis. Jis per 39 minutes įmetė 19 taškų (4/4 dvit., 1/6 trit., 8/8 baudos), sugriebė 7 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 2 metimus.

Vilniaus komandoje nežaidė Ąžuolas Tubelis ir Andreas Kalogiros, o klaipėdiečiai vertėsi be Klaido Metrikio ir Nojaus Mineikio.

„Perlas“: Augustas Marčiulionis 24 (4/4 tritaškiai, 8 rez. perd.), Einaras Tubutis 19 (7 atk. kam., 5 rez. perd.) Ignas Juškevičius 15 (11 atk. kam.), Simas Jarumbauskas 13, Adas Šimonis 11 taškų.

„Neptūnas-Akvaservis“: Dovydas Romančenko 18, Matas Vaitkus 14, Vytautas Šarakauskas 13 (10 atk. kam.), Herkus Kumpys 10 taškų.

Kriisos vedami „Žalgirio“ dubleriai parklupdė NKL lyderius

Kauno „Žalgirio“ jaunimo komanda Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) pateikė staigmeną ir rezultatu 92:87 (29:35, 23:17, 18:18, 22:17) išrašę retą pralaimėjimą „Telšių“ krepšininkams.

Rungtynių startas geriau klostėsi svečiams, kurie pirmavo dvigubai 9:18. Situaciją stabilizuoti pavyko tritaškį paleidus Pauliui Murauskui ir agresyviu žaidimu deficitą iki 20:24 rėžusiam Mantui Rubštavičiui. Gerą atkarpą žaidė Justinas Ramanauskas, iš toli šovė M. Rubštavičius, bet užsivedusi „Telšių“ puolimo mašina kontroliavo situaciją – 29:35.

M. Rubštavičiaus ir J. Ramanausko tandemas tirpdė atsilikimą iki 36:37. Tritaškį pataikė Kerras Kriisa, galingą žaidimą arčiau krepšio rodė Giedrius Bergaudas, o po P. Murausko dvitaškio kauniečiai pirmą kartą įsiveržė į priekį – 47:46. Kėlinio pabaigoje sužibėjo Erikas Venskus, leidęs į rūbinę keliauti esant lygiam rezultatui 52:52.

Trečiajame kėlinyje vis tvirčiau jautėsi K. Kriisa, bet tritaškius šaudę svečiai atitrūko iki 60:68. Sunkesniu komandai metu lyderio vaidmens ėmėsi J. Ramanauskas, o ketvirčio gale status quo atstatė K. Kriisa – 70:70.

Lemiamoje rungtynių dalyje tritaškius smeigė K. Kriisa ir Karolis Babušis, pakreipę svarstykles į žalgiriečių pusę – 76:72. Tiesa, čia pat NKL lyderiai perėmė iniciatyvą ir jau pirmavo 77:82. Iš duobės šeimininkus kapstė K. Kriisa, o rezultatą 84:82 pakreipė iš toli pataikęs Laurynas Vaištaras. Tikroje dramoje telšiškiai vėl persvėrė svarstykles (86:87), bet prasidėjus paskutinei minutei aukso vertės tolimą šūvį paleido J. Ramanauskas – 89:87. Po gero darbo gynyboje pasižymėjo K. Kriisa ir „Žalgirio“ dubleriai šventė pergalę rezultatu 92:87.

„Žalgiris-2“: K. Kriisa 26 (2/3 dvitaškiai, 4/10 tritaškiai, 10/11 vaudos, 8 rez. perd., 31 naud. balas), J. Ramanauskas 17, M. Rubštavičius 15 (3/4 tritaškiai), E. Venskus 11 (8 atk. kam.), P. Murauskas ir G. Bergaudas po 8 taškus.

„Telšiai“: T. Rimša 15 (4/7 tritaškiai), M. Norkus 14 (7/7 dvitaškiai), O. Kaminskis 13 (7 atk. kam.), R. Biliartas 13, G. Sirutavičius 11 taškų (3/6 tritaškiai).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)