Rungtynių pabaigoje gelbėjosi bulgarai, likus 5 sek. sudėtingą tritaškį nuo lentos pataikė Stanimiras Marinovas ir išlygino rezultatą 85:85.

Arturs Martins Zagars galėjo išplėšti pergalę, bet likus 3 sek. jo tolimas šūvis tikslo nepasiekė.

Pirmo pratęsimo metu kovoje taškas į tašką likus minutei latviai pirmavo 96:94. Baudų metimais rezultatą lygino Yordanas Minchevas (96:96). Latvių gretose iš toli prašovė Martins Laksa, o likus 3 sek. prie baudų metimo linijos stojęs Chavdaras Kostovas galėjo bulgarams išplėšti pergalę, tačiau prametė abi baudas.

Latviai atkovojo kamuolį ir atakai dar turėjo 3 sek., kamuolį gavęs Aigars Škėlė kamuolį paleido iš savo aikštės pusės ir ant lanko pašokinėjęs kamuolys skrodė tinklelį. Latviai ėmė triumfuoti, bet jų džiaugsmą atšaldė arbitrai, neįskaitę po laiko pataikyto fantastiško metimo.

Antro pratęsimo metu tempą diktavo bulgarai, kurie likus 44 sek. pirmavo 104:100.

Likus 22 sek. A. M. Zagars pataikė tritaškį ir priartino latvius per 1 metimą (105:103). Tačiau šeimininkų pergalę įtvirtino buvęs žalgirietis Dee Bostas, likus 13 sek. pataikęs neįtikėtiną tolimą metimą su varžovo pražanga (108:103). Per likusį laiką latviai stebuklo nesukūrė ir antrą kartą patyrė nesėkmę.

Bulgarija: Dee Bostas 26, Chavdar Kostov 20, Stanimir Marinov 16

Latvija: Martins Meiers 27, Mareks Mejeris 20, Aigars Škele 15, Arturs Martins Zagars 13.

Latvijos rinktinė mūšyje su Bulgarija

Netikėtumas G grupėje, kur Didžioji Britanija namuose 81:73 (17:22, 23:17, 16:22, 25:12) įveikė vokiečius.

Didžioji Britanija: Luke Nelson 26, Ovie Soko 18, Myles Hesson ir Benjamin Mockford po 8 taškus.

Vokietija: Andreas Obst 24, Robin Benzing 8, Joshiko Saibou 7.