Užtikrintai pirmą mačo pusę laimėję šeimininkai per pertrauką turėjo jaustis pakankamai ramiai – 60:41.

Bet trečią kėlinį 36:24 laimėję grizliai priartėjo, o lemiamo kėlinio pradžioje „Lakers“ persvara siekė tik 4 taškus (88:84). Trijų minučių atkarpą 17:3 laimėję šeimininkai nutolo 101:87 ir nebepaleido rungtynių kontrolės iki paskutinių sekundžių.

Jonas Valančiūnas žaidė 29 minutes, pelnė 8 taškus (4/11 dvit., 0/1 baud.), atkovojo 11 kamuolių, perėmė 2 kamuolius padarė 3 klaidas bei 4 kartus pažeidė taisykles.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 32, Anthony Davisas 28 (13 atkov. kam., 7 blokai) Avery Bradley 14 taškų.

„Grizzlies“: Joshas Jacksonas 20, Ja Morantas 17, Brandon Clarke'as ir Gorgui Diengas po 14 taškų, Jonas Valančiūnas ir Tyusas Jonesas po 8 taškus.

„Grizliai“ Los Andželo nepaliks, pirmadienį – dar vienas nelengvas išbandymas prieš „Clippers“ ekipą.

Vakaruose Memfio ekipa (28/28) žengia 8-oje pozicijoje, pirmauja „Lakers“ (42/12).