Pirmą kėlinį kontroliavę „Zenit“ krepšininkai laimėjo jį dviženkliu taškų skirtumu (25:15), tačiau R. Giedraičio vedami svečiai prieš didžiąją pertrauką sugebėjo pavyti varžovus – 38:36.

Po didžiosios pertraukos aikštės šeimininkai spurtavo 7:0 ir vėl susikrovė saugią 13 taškų persvarą – 58:45. Toliašaudę artileriją pasitelkusi Berlyno ekipa skirtumą apkarpė, vis dėlto iniciatyvos perimti nesugebėjo iki paskutinio kėlinio antros pusės.

Į lemiamą šturmą pakilę ALBA žaidėjai išlygino, persvėrė rezultatą savo naudai ir, išsaugoję iniciatyvą savo rankose, šventė pergalę nelengvą pergalę.

Šiose rungtynėse pirmą kartą prie Sankt Peterburgo komandos vairo stovėjo treneris Xavi Pascualis. Joaną Plazą pakeitusio stratego debiutas apkarto, o „Zenit“ patyrė ketvirtą pralaimėjimą iš eilės.

R. Giedraitis svečiams per 29 min. pelnė 14 taškų (2/5 dvitaškiai, 1/6 tritaškiai, 7/7 baudos), atkovojo 3 kamuolius, perėmė kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 13 naudingumo balų.

Zenit“: Willas Thomas 19, Austinas Hollinsas 15, Gustavo Ayonas 12, Timas Abromaitis 11.

ALBA: Martinas Hermannssonas 24, Rokas Giedraitis 14, Luke'as Sikma 10 (9 atk.k.), Landry Nnoko ir Nielsas Giffey po 8.

Stambulo „Fenerbahče“ (11-14) Eurolygos 25-ame ture patyrė visišką fiasko. Dvikovoje namie su Madrido „Real“ (19-6) Željko Obradovičiaus auklėtiniai pralaimėjo triuškinamai 65:94 (15:22, 16:25, 20:24, 14:23). „Los Blancos“ į savo sąskaitą įsirašė ketvirtą pergalę iš eilės.

Po kelių lygios kovos pirmųjų minučių „Real“ ėmė tolti nuo varžovų ir paskutinio kėlinio viduryje susikrovė net 29 taškų persvarą – 53:82. Rungtynių baigtis jau klausimų nekėlė.

Madrido komanda žaidė be kelių traumuotų žaidėjų, tarp jų – Sergio Llullo ir Anthony Randolpho. Svečiai laimėjo kovą dėl kamuolių 33:18.

Fenerbahče“: Nando de Colo 21, Janas Vesely 16, Nikola Kaliničius 9, Luigi Datome ir Kostas Sloukas po 5, Ali Muhammedas 3, Leo Westermannas, Derrickas Williamsas ir Jamesas Nunnally po 2.

Real“: Jaycee Carrollas 20, Walteris Tavaresas 16, Trey Thompkinsas 14, Jordanas Mickey 12, Nicolas Laprovittola ir Rudy Fernandezas po 9.

Eurolygos 25 turo rungtynėse ketvirtadienį Pirėjo „Olympiakos“ (11-14) namie 77:68 (20:21, 23:12, 18:17, 16:18) įveikė Vilerbano ASVEL (9-16) krepšininkus.

ASVEL rungtynių pradžioje mėgino diktuoti savo sąlygas aikštėje, tačiau antrojo kėlinio pradžioje iniciatyvą perėmę aikštės šeimininkai ėmė didinti persvarą, kuri baigiantis trečiam kėliniui pasiekė 16 taškų – 61:45.

Olympiakos“: Saša Vezenkovas 15, Octvius Ellisas 13, Georgios Printezis ir Wade'as Baldwinas IV po 11.

ASVEL: Charlesas Kahudi 14, Jordanas Tayloras 12, Livio JEan-Charlesas 11.