Jonas Mačiulis buvo vienas rezultatyviausių, o jo atstovaujamas Atėnų AEK klubas Graikijos taurės finale 61:57 palaužė Patrų „Promitheas“ ekipą.

Lietuvis per 28 minutes įmetė 9 taškus (3/4 dvit., 1/3 trit.), atkovojo 6 kamuolius bei surinko 9 naudingumo balus.

Finalų užkeikimą pagaliau nutraukė Rokas Giedraitis, kuris su Berlyno ALBA 89:67 sutriuškino Liudvigsburgo „MHP Riesen“ ir tapo Vokietijos taurės laimėtoju.

Pastaraisiais metais finaluose pralaimėjimus rinkęs R. Giedraitis per 25 minutes prie pergalės pridėjo 13 taškų (6/9 dvit., 0/3 trit., 1/2 baud.), 4 atkovotus kamuolius ir 12 naudingumo balų.

Intrigos nesulaukta Ispanijos Karaliaus taurės turnyro finale, kuriame Madrido „Real“ net 95:68 sutalžė Malagos „Unicaja“ krepšininkus.

Į pergalę „Karališkąjį“ klubą vedė Facundo Campazzo, kuris per 34 minutes surinko 13 taškų, 13 rezultatyvių perdavimų ir 29 naudingumo balus.

Turkijos taurę laimėjo Stambulo „Fenerbahče“ komanda, kuri finale 74:71 palaužė to paties miesto „Daruššafaka“ klubą.

Tuo metu Italijos taurės savininke tapo Venecijos „Umana Reyer“ ekipa, kuri finale 73:67 įrodė pranašumą prieš Brindizio „Happy Casa“.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)