Vos 28 minutes žaidęs Z. Williamsonas buvo sunkiai įkandamas Portlando ekipos gynėjams – per greitas ir per stiprus.

Naujuoju lygos LeBronu Jamesu vadinamas NBA debiutantas savo devintose rungtynėse po traumos pelnė 31 (10/17 metimai) tašką, atkovojo 9 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

16 taškų pirmame kėlinyje atsilikę aikštės šeimininkai antroje dalyje perėmė iniciatyvą ir visiškai dominavo aikštėje pirmaudami daugiau nei 20 taškų.

„Trail Blazers“ žvaigždė Damianas Lillardas pelnė 20 taškų, o tai yra vos pusė to taškų vidurkio (42 taškai), kurį jis pasiekė per paskutines 10 rungtynių.

Pelicans“: Zionas Williamsonas 31, JJ Redickas 20, Joshas Hartas 17, Jrue Holiday 16.

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas ir CJ McCollumas po 20, Carmelo Anthony 18, Hassanas Whiteside'as 17.

Filadelfijos „76ers“ (34-21) dar kartą pademonstravo, kad yra geriausia namie žaidžianti komanda. Ji savo aikštėje 110:103 nugalėjo vieną iš lygos favoričių Los Andželo „Clippers“ (37-17) ekipą. Iš 27 rungtynių savo aikštėje „76ers“ laimėjo 25.

Paskutiniame kėlinyje įspūdingai žaidė net 17 iš savo 21 taško pelnęs Joshas Richardsonas. O prie pergalės daugiausiai prisidėjo trigubą dublį surinkęs Benas Simmonsas – 26 taškai, 12 atkovotų kamuolių ir 10 rezultatyvių perdavimų. Joelis Embiidas pridėjo 26 taškus.

„Clippers“ žvaigždė Kawhi Leonardas pelnė 30 taškų. „Nepataikėme svarbių metimų ketvirtame ketvirtyje, o Richardsonas veržėsi į baudos aikštę, pataikė sudėtingus tritaškius. Jis tiesiog pataikė“, – sakė pernai su Toronto „Raptors“ NBA čempionu tapęs puolėjas.

Rungtynėse tvyrojo karšta įtampa, J. Embiidas neišvengė susistumdymo su M. Morrisu, abu krepšininkai gavo technines pražangas.

76ers“: Benas Simmonsas ir Joelis Embiidas po 26, Joshas Richardsonas 21, Tobias Harrisas 17.

Clippers“: Kawhi Leonardas 30, Landry Shametas 19, Marcusas Morisas ir Lou Williamsas po 13.

Kitų rungtynių rezultatai:

Hiustono „Rockets“ (34-20) – Bostono „Celtics“ (37-16) 116:105 (23:19, 24:30, 31:22, 38:34)

Rockets“: Jamesas Hardenas 42, Russellas Westbrookas 36 (10 atk.k.), Danuelis House'as Jr. 17.

Celtics“: Gordonas Haywardas 20, Jaylenas Brownas 19, Jaysonas Tatumas 15, Kemba Walkeris 14.

Oklahomos „Thunder“ (32-22) – San Antonijaus „Spurs“ (23-31) 106:114 (14:25, 27:24, 36:30, 29:35)

Thunder“: Chrisas Paulas 31, Shai Gilgeous-Alexanderis 17, Danilo Gallinari 15.

Spurs“: LaMarcusas Aldridge'as ir Dejounte Murray po 25, Patty Millsas 20.

Vašingtono „Wizards“ (19-33) – Čikagos „Bulls“ (19-36) 126:114 (36:26, 33:36, 20:31, 26:32)

Wizards“: Bradley Bealas 30, Rui Hashimura 20.

Bulls“: Zachas LaVine'as 41, Tomas Satoransky 19.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (9)