Ypač atkakliame, permainingame mūšyje po dviejų kėlinių „Rytas“ atsiliko 45:49. Tad skaičiuojant dvejų rungtynių rezultatą, vilniečių deficitas siekė 8 taškus.

Maža to, per antrąją mačo pusę šeimininkams nebepadėjo diskvalifikacinę pražangą užsidirbęs Mindaugas Girdžiūnas.

Net 36:15 trečią ketvirtį laimėję šeimininkai prieš lemiamą kėlinį pirmavo 81:63.

Tačiau ginklų nesudėję svečiai ėmė tirpdyti „Ryto“ pranašumą. Lemiamą ketvirtį „Juventus“ pradėjo spurtu 8:0 ir sugrįžo į rungtynes (72:81). Paskutinėmis minutėmis sugebėjo priartėti ir likus 7 sek. ekipas skyrė tik 7 taškai, tai reiškė, kad „Juventus“ ekipai lemiamos atakos metu reikėjo taiklaus tolimo metimo.

Ignas Vaitkus prametė rezultatą galėjusį išlyginti tritaškį, o paskutinį tašką dėjo Deividas Sirvydis, dėjimu įtvirtinęs „Ryto“ pergalę – 103:94.

Šeimininkai vertėsi be Martyno Echodo, o trečiajame kėlinyje trumpam prarado ir kitą centrą Mareką Blaževičių, kuris susižeidė čiurną, bet ketvirtajame kėlinyje grįžo ant parketo.

Į priekį nugalėtojus vedęs T. Holloway per 33 minutes pelnė 28 taškus (6/12 dvit., 3/7 trit., 7/7 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 25 naudingumo balus.

„Rytas“: Tu Holloway 28 (6/12 dvit., 3/7 trit., 7/7 baud.), Arnas Butkevičius 19, Pako Cruzas 18, Eimantas Bendžius 9, Deividas Sirvydis 8, Marek Blaževič 6, Cameron Bairstow 5, Evaldas Kairys (per 8 min.), Dovis Bičkauskis (per 5 min.) ir Karolis Giedraitis (per 50 sek.) taškų nepelnė.

„Juventus“: Julius Jucikas 16 (7/12 dvit., 2/2 baud.), Gytis Radzevičius 15, Žygimantas Skučas 14, Vytautas Šulskis 10, Bryant Crawford ir Darius Tarvydas po 8, Ignas Vaitkus ir Shannon Scott po 6, Norbertas Giga 4 taškai.

Pirmąjį mačą Utenoje sausio pradžioje 85:81 laimėjo „Juventus“ ekipa.

Savaitgalį Klaipėdoje vyksiančiame Citadele Karaliaus Mindaugo taurės pusfinalyje „Rytas“ susitiks su Klaipėdos „Neptūnu“.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (226)