Įspūdingai startavęs karališkasis ispanų klubas jau pirmame kėlinyje išsiveržė į priekį 23 taškais, o per 10 minučių pelnė net 41 tašką.

Tačiau „albatrosai“ antrame ketvirtyje spurtavo 13:0, perėmė iniciatyvą, leido varžovams įmesti tik 9 taškus ir įpusėjus dvikovai jau buvo priekyje 60:50.

Po didžiosios pertraukos Pablo Laso auklėtiniai vėl pademonstravo savo galybę trečią kėlinį laimėdami 29:11. Perimtos iniciatyvos Los Blancos nepametė iki rungtynių pabaigos ir šventė pergalę.

R. Giedraitis buvo rezultatyviausias ir naudingiausias žaidėjas aikštės šeimininkų gretose. Lietuvis per 23 min. pelnė 17 taškų (2/4 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai, 4/4 baudos), atkovojo 5 kamuolius ir surinko 20 naudingumo balų.

Nugalėtojams net po 27 taškus pelnė Anthony Randophas ir Jaycee Carrollas, tačiau išskirtines rungtynes sužaidė ir dvigubą dublį surinkęs Facundo Campazzo. Įžaidėjas pakartojo Eurolygos rezultatyvių perdavimų rekordą – 19 ir pridėjo dar 10 taškų.

ALBA: Rokas Giedraitis 17, MArcusas Erikssonas 12, Martinas Hermannssonas ir Johannesas Thiemannas po 10, Tyleris Cavanaugh ir Landry Nnoko po 9.

Madrido „Real“: Anthony Randolphas (33 naud.b.) ir Jaycee Carrollas (6/7 tritaškiai) po 27, Jeffery Tayloras 13, Facundo Campazzo 10 (19 rez.p.), Mickey Jordanas 9.

Po skaudaus pralaimėjimo Kaune Pirėjo „Olympiakos“ (10-14) žaidėjai išliejo susikaupusį pyktį ant Maskvos CSKA (16-8). Graikų klubas ketvirtadienį namie 72:59 (20:15, 13:19, 21:4, 18:21) sutriuškino Eurolygos čempionų titulą ginančius krepšininkus.

„Olympiakos“ trumpam buvo išleidę iniciatyvą iš savo rankų antrame kėlinyje, tačiau po didžiosios pertraukos tiesiog sukaustė varžovus, leisdami jiems per kėlinį pelnyti vos 4 taškus.

Ketvirtojo ketvirčio viduryje skirtumas tarp komandų išaugo iki 20 taškų – 62:42. Tiesa, maskviečiams dar pavyko jį šiek tiek „sušvelninti“.

Rusijos čempionams ši dviguba savaitė buvo itin nesėkminga – prieš tai namie jie 80:82 pralaimėjo Stambulo „Anadolu Efes“ krepšininkams.

Olympiakos“: Kostas Papanikolaou 19 (27 naud.b.), Augustine'as Rubitas 13, Nikola Milutinovas (12 atk.k.) ir Brandonas Paulas po 11.

CSKA: Mike'as Jamesas 20, Darrunas Hilliardas 11, Joelis Bolomboy 7, Kostas Koufas 4.

Po dviejų pralaimėjimų iš eilės vėl pergale džiaugėsi Vitorijos „Baskonia“ (9-15) – ketvirtadienį namie 79:65 (20:13, 19:24, 23:14, 17:14) nepaliko šansų Vilerbano ASVEL (9-15) ekipai.

Visas rungtynes pirmavę „Baskonia“ krepšininkai pačioje pabaigoje ėmė svečius iš Prancūzijos triuškinti. Vitorijos ekipos pergalė lėmė, kad „Žalgiris“ po pralaimėjimo Stambule nekrito turnyro lentelėje dar žemiau.

Baskonia“: Tornike Šengelija 15 (9 atk.k.), Zoranas Dragičius ir Shavonas Shieldsas po 12, Semajus Christonas 11, Mattas Janningas 10

ASVEL: Adreianas Payne'as 16, Theo Maledonas 9.