Perimti iniciatyvą „Neptūnas“ pradėjo nuo trečiojo kėlinio vidurio. Pataikė Osvaldas Olisevičius, vėliau – Gytis Masiulis ir Martynas Mažeika, o Tadas Sedekerskis baudomis skirtumą pavertė dviženkliu – 68:58.

Arno Veličkos ir Luko Ulecko šūviai gerino „CBet“ padėtį, o likus 2 minutėms komandas skyrė vos 3 taškai – 83:86. Vis tik tada Simas Galdikas buvo taiklus, G. Masiulis smeigė tritaškį, tad svarbiu metu „Neptūnas“ persvarą padidino – 91:83. Tai tapo lemtinga atkarpa, po kurios „CBet“ intrigos nebeatkūrė.

Deividas Gailius, šiek tiek susižeidęs koją dar antrajame kėlinyje, paliko aikštę ir į ją nebegrįžo.

A. Velička sužaidė rezultatyviausią sezono mačą (26) ir kartojo naudingumo rekordą (25). Tuo metu L. Birutis surengė efektyviausią sezono pasirodymą, pelnęs 25 taškus, atkovojęs 4 kamuolius, išprovokavęs 6 pražangas ir surinkęs net 36 naudingumo balus.

Į „Neptūną“ grįžęs M. Mažeika per 15 minučių pridėjo 12 taškų, atkovojo 3 kamuolius, atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų.

„CBet“: Arnas Velička 26 (6/11 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai, 5/6 baudos, 5 atk. kam., 5 rez. perd., 25 naud. balai), Laurynas Birutis 25 (9/10 dvitaškiai, 7/9 baudos, 36 naud. balai), Lukas Uleckas 10 (7 rez. perd.), Donatas Sabeckis 8 taškai.

„Neptūnas“: Gytis Masiulis 16, Matas Jogėla 15, Žygimantas Janavičius 13, Martynas Mažeika 12 (3/5 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai), Andre Williamsonas ir Tadas Sedekerskis po 10 taškų.

Biruta ir Kuksikas nukalė pergalę „Lietkabeliui“

Rezultatyviausias sezono rungtynes sužaidę Rihardas Kuksikas ir Gilvydas Biruta padėjo Panevėžio „Lietkableliui“ (14/7) iškovoti antrą pergalę iš eilės.

Visų rungtynių metu pirmavęs „Lietkabelis“ 85:69 (20:17, 23:11, 14:21, 28:20) susitvarkė su Kėdainių „Nevėžiu“ (6/15), kuris sužaidė pirmąsias rungtynes be į Ispaniją išvykusio komandos lyderio Lauryno Beliausko.

Kėdainių ekipoje atsilaisvinusią lyderio vietą užėmė Arminas Urbutis, kuris pelnė 16 taškų.

G. Biruta pirmą kartą šį sezoną pelnė dviženklį taškų skaičių ir, realizavęs visus 9 dvitaškius, surinko 21 tašką bei 25 naudingumo balus. R. Kuksiksas pagerino prieš tai turėtą 11 taškų asmeninį rekordą ir užbaigė rungtynes su 16 taškų.

„Lietkabelio“ ekipa po pirmųjų 10-ies minučių turėjo trapų pranašumą (20:17), tačiau puikus antrasis ketvirtis panevėžiečiams leido į ilgąją pertrauką išeiti pirmaujant 43:28.

Antrąją rungtynių dalį kur kas geriau pradėjo svečiai, o po dviejų iš eilės Kristupo Žemaičio tritaškių ir Viny Okouo dviejų taškų „Nevėžio“ deficitas ištirpo iki keturių taškų (47:51).

Puolimą išjudinęs „Lietkabelis“ jau po pirmosios ketvirtojo kėlinio atakos susigrąžino dviženklį pranašumą – 59:49. „Lietkabelis“ ketvirtąjį kėlinį pradėjo spurtu 13:2 ir nutolo varžovų – 70:51.

„Nevėžis“ dar sumažino atsilikimą iki 10 taškų (63:73), tačiau intrigos atkurti nesugebėjo.

Ne itin sėkmingai rungtynės susiklostė sausio mėnesio MVP Željko Šakičiui, kuris per 18 minučių pelnė tik 2 taškus.

„Nevėžio“ gretose taikiklio suderinti nepavyko broliams Kalaitzakiams. Georgios iš žaidimo pataikė tik 3 metimus iš 11, surinko 10 taškų ir 1 naudingumo balą. Tuo tarpu Panagiotis pataikė 1 metimą iš 7, surinko 6 taškus ir 2 naudingumo balus, o jam būnant aikštėje Kėdainių ekipa pralaimėjo net 25 taškais.

„Lietkabelis“: Gilvydas Biruta 21 (9/9 dvitaškiai, 4 perimti kam., 25 naud. bal.), Rihardas Kuksikas 16, Paulius Valinskas 10, Tomas Dimša 9 taškai (6 rez. perd.).

„Nevėžis“: Arminas Urbutis 16 (7/9 dvitaškiai), Viny Okouo 11 (9 atk. kam.), Georgios Kalaitzakis ir Julius Kazakauskas po 10, Kristupas Žemaitis 8 taškai.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)