Prieš prasidedant lemiamam kėliniui „Valencia“ pirmavo 16-os taškų persvara (80:64), tačiau svečiai atsitiesė ir likus 3 min. išlygino rezultatą – 82:82.

Likus pusantros minutės šeimininkai buvo atitrūkę 88:84, bet Tyrese Rice'as pataikė dvitaškį su pražanga ir skirtumą apkarpė iki minimumo.

Tuomet iniciatyvos ėmėsi Bojanas Dubljevičius, pataikęs dvitaškį su pražanga. Aukštaūgis prametė baudą, tačiau kamuolį atkovojęs Alberto Abalde dėjimu įtvirtino „Valencia“ ekipos pranašumą – 92:87.

Jimmer Fredette'as prametė tritaškį, o likus 10 sek. pergalę įtvirtino tas pats A. Abalde – 94:87 (27:25, 28:20, 25:19, 14:23).

Rungtynėse teisėjavo Gytis Vilius.

Ši Valensijos ekipos pergalė nėra palanki Kauno „Žalgiriui“, kurį nuo pirmo aštuoneto skiria trys pergalės. 11-ą pergalę pasiekusi „Valencia“ pagal taškų santykį aplenkė Milano „Olimpia Armani“ klubą (11/11) bei pakilo į 7-ą vietą.

„Valencia“: Bojanas Dubljevičius 19, Quion Colomas 14, Aaronas Doornekamp 13, Guillem Vives 12.

„Panathinaikos“: Nickas Calathesas 22 (10 atkov. kam., 5 rez. perd.), Tyrese Rice 21 (6/10 dvit., 2/8 trit., 3/3 baud.), Deshaunas Thomas 16.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)