Svečiai taikliai atakavo iš toli, pataikė net 14 tritaškių (14/31, 45,2 proc.), kai šeimininkų kas trečias tritaškis pasiekė tikslą (8/24, 33,3 proc.). Be to, svečiai taikliau už šeimininkus pataikė ir dvitaškius (18/32, 56,3 proc. prieš 19/44, 43,2 proc.), bet suklydo 16 kartų, savo ruožtu „Crvena Zvezda“ padarė 13 klaidų.

Pirmoji rungtynių pusė jokios intrigos nežadėjo.

Mačo pradžioje į priekį 11:0 šovę svečiai nuolat pirmavo, nors atsipalaiduoti prabangos neturėjo. Šeimininkai pirmo kėlinio antroje pusėje sumažino skirtumą ir po pirmųjų 10 minučių atsiliko 16:24.

Antrame ketvirtyje dominavę svečiai atitrūko net 44:20, o prieš antrąją mačo pusę turėjo saugią persvarą – 51:30.

Intriga grįžo lemiamo kėlinio pabaigoje, po atkarpos 9:0 „Crvena Zvezda“ likus 2 min. skirtumą sumažino iki 8-ių taškų (71:79).

Krunoslavas Simonas pataikė tritaškį ir „Anadolu Efes“ vėl kiek atitrūko, tačiau iš toli tikslus buvo ir Kevinas Punteris (74:82).

Po svečių klaidos K. Punteris rezultatyviai užbaigė greitą ataką (76:82). Serbų klubas galėjo dar labiau sumažinti skirtumą, bet likus 36 sek. Lorenzo Browno metimas tikslo nepasiekė, o kamuolį atkovojęs K. Simonas netrukus baudos metimu didino pranašumą (76:83).

Per likusias 29 sek. šeimininkai stebuklo nesukūrė ir nusileido 78:85.

Buvęs žalgirietis Vasilije Micičius žaidė 32 min., pelnė 6 taškus (3/4 dvit., 0/5 trit.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, bet padarė 5 klaidas.

„Crvena Zvezda“: Dejanas Davidovacas 15, Billy Baronas ir Vladimiras Štimacas po 14, Kevinas Punteris 12.

„Anadolu Efes“: Shane'as Larkinas 24 (3/5 dvit., 5/9 trit., 3/3 baud., 23 naud. b.), Chrisas Singletonas 13, Rodrigue'as Beaubois 11, Krunoslavas Simonas 8.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)