ALBA iniciatyvą perėmė dar pirmame kėlinyje, susikrovė 11 taškų pervarą ir jautėsi užtikrintai iki paskutinio ketvirčio vidurio.

Tuomet Berlyno ekipai saldžios pergalės laukimą sujaukė buvęs žalgirietis Leo Westermannas, šaltakraujiškai ėmęs šaudyti iš toli. „Fenerbahče“ perėmė iniciatyvą ir išsaugojo pergalę savo rankose.

ALBA gretose nesulaikomas buvo R. Giedraitis. Lietuvis per 27 minutes pelnė 14 taškų (4/6 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai), atkovojo 4 ir perėmė kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 18 naudingumo balų.

L. Westermannas per beveik 13 min. pelnė 11 taškų (0/1 dvitaškiai, 3/3 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 5 kamuolius ir surinko 15 naudingumo balų.

ALBA: Rokas Giedraitis 14 , Landry Nnoko 11, Martinas Hermannssonas 10, Makai Masonas 9, Marcusas Erikssonas 8.

Fenerbahče“: Kostas Sloukas 16, Luigi Datome 15, Leo Westermannas 11, Nando De Colo ir Janas Vesely po 10.

Eurolygos 22-o turo dvikovoje Milane neįtikėtiną pergalę išplėšė vietos „Armani“ (11-11) su Artūru Gudaičiu. Ettore Messinos auklėtiniai sugebėjo panaikinti 20 taškų deficitą ir paskutinės minutės dramoje triumfavo minimaliu skirtumu 79:78 (21:26, 17:19, 15:21, 26:12) prieš Miuncheno „Bayern“ ekipą (7-15). Pastaroji nusirito į turnyro lentelės dugną.

Tris kėlinius dominavę „Bayern“ krepšininkai po didžiosios pertraukos turėjo 20 taškų persvarą 40:60, tačiau iki paskutinės minutės atkakliai svečių gynybą šturmavę „dizaineriai“ išlygino rezultatą ir galiausiai šventė saldžią pergalę.

A. Gudaitis per 22 min. pelnė 7 taškus (2/3 dvitaškiai, 3/4 baudos), atkovojo 7 kamuolius, perėmė kamuolį, kartą suklydo, blokavo metimą ir surinko 13 naudingumo balų.

Armani“: Vladimiras Micovas 16, Nemanja Nedovičius 13, Luisas Scola 10, Michaleas Rollas, Sergio Rodriguezas (10 rez.p.) ir Kalebas Tarczewskis po 9, A. Gudaitis 7.

Bayern“: Danilo Barthelas 18, Nihadas Dedovičius 12, Gregas Monroe 10.

Po trijų pralaimėjimų iš eilės atsitiesė Madrido „Real“ (16-6) komanda. Karališkasis ispanų klubas ketvirtadienį išvykoje 81:77 (21:19, 15:19, 21:11, 24:28) nugalėjo Tel Avivo „Maccabi“ (14-8) krepšininkus.

Po permainingos pirmos dvikovos dalies Pablo Laso auklėtiniai po didžiosios pertraukos ėmė diktuoti savo sąlygas aikštėje. Tiesa, „Maccabi“ neleido jiems toli pabėgti.

„Maccabi“ Eurolygoje patyrė antrą pralaimėjimą iš eilės.

Maccabi“: Scottie Wilbekinas 21, Quincy Acy ir Tyleris Dorsey po 9.

Real“: Anthony Randolphas 19, Trey Thompkinsas ir Fabienas Causeuras po 12, Walteris Tavaresas (10 atk.k.) ir Facundo Campazzo po 11.

Trečią pergalę iš eilės Eurolygoje iškovojo „Barcelona“ (16-6) komanda. Katalonai ketvirtadienį namie įtikinamai 90:72 (21:21, 32:14, 21:19, 16:18) nugalėjo vieną iš turnyro autsaiderių Sankt Peterburgo „Zenit“ (7-15) ekipą.

Visus reikalus „Barcelona“ sutvarkė dar prieš didžiąją pertrauką, kai antrąjį kėlinį laimėjo 32:14. Trečiame ketvirtyje skirtumas tarp komandų jau buvo 23 taškai (65:42).

Barcelona“: Malcolmas Delaney ir Kyle'as Kuricas po 21, Nikola Mirotičius 15, Thomas Heurtelis 8, Pierre'as Oriola, Victoras Claveras ir Ante Tomičius po 6, Brandonas Daviesas 4, Alexas Abrinesas 3.

Zenit“: Gustavo Ayonas 16 (10 atk.k.), Andre Albicy 16, Timas Abromaitis 9.

Prieš dvikovą su „Žalgiriu“ kitą savaitę Kaune pergalę savo aikštėje šventė Pirėjo „Olympiakos“ (9-13) komanda. Georgioso Bartzoko auklėtiniai ketvirtadienį 80:70 (25:24, 18:13, 16:14, 21:19) įveikė Vitorijos „Baskonia“ (8-14) krepšininkus.

„Olympiakos“ pirmavo visas rungtynes, o didesnis graikų klubo pranašumas išryškėjo po didžiosios pertraukos, kai skirtumas išaugo iki 14 taškų – 69:55.

Olympiakos“: Augustine'as Rubitas 19, Vassilis Spanoulis 16, Octavius Ellisas 11, Nikola Milutinovas 10.

Baskonia“: Nikas Stauskas, Torinke Šengelija ir Shavonas Shieldsas po 14.