ASVEL dvikovą pradėjo 4 taškais be atsako, tačiau veteranų Artūro Milaknio ir Pauliaus Jankūno traukiamas „Žalgiris“ pirmą kėlinį baigė lygiosiomis – 16:16.

Išėjus į aikštę Lukui Lekavičiui po truputį iniciatyvą perėmęs „Žalgiris“ išsiveržė į priekį 21:29, vis dėlto Vilerbano ekipa įpusėjus dvikovai vėl kvėpavo svečiams į nugaras – 27:30.

Po didžiosios pertraukos Jocko Landale'o ir L. Lekavičiaus duetas sukrovė Lietuvos čempionams 11 taškų persvarą (37:48).

Aikštės šeimininkai po kelių sėkmingų atakų, pataikydami metimus su pražanga, ištirpdė skirtumą iki 2 taškų (53:55).

Ketvirtame kėlinyje ASVEL sugebėjo persverti rezultatą savo naudai, o nervingoje paskutinių minučių dramoje, kur pirmavo tai viena, tai kita komanda, triumfavo žalgiriečiai.

Lemiamu metu padėjo šaltakraujiškai pataikytas L. Lekavičiaus tolimas tritaškis metimas ir Edgaro Ulanovo iniciatyva po Prancūzijos čempionu krepšiu.

Pirmose tarpusavio rungtynėse šį sezoną praėjusių metų spalį „Žalgiris“ įveikė ASVEL 70:56.

Kita Eurolygos savaitė – dviguba. Vasario 4 dieną „Žalgiris“ žais namie su Pirėjo „Olympiakos“, o vasario 6 dieną – išvykoje su Stambulo „Anadolu Efes“.

ASVEL: Jordanas Tayloras 15, Davidas Lighty 14, Thoe Maledonas 13, Livio Jeanas Charlesas 12, Tonye Jekiri 11.

Žalgiris“: Lukas Lekavičius 21 (7/11 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 1/2 baudos), Jockas Landale'as ir Artūras Milaknis po 12, Thomas Walkupas 11 (21 naud. b.), Zachas LeDay 9, Edgaras Ulanovas 6, Paulius Jankūnas 5, Nigelas Hayesas 3, KC Riversas ir Rokas Jokubaitis po 0.