Lietuvio atstovaujamas Fuenlabrados „Montakit“ (4-14) klubas namie 90:94 (12:22, 24:25, 26:28, 28:19) nusileido „Barcelonai“ (14-4).

Iš turnyrinės lentelės dugno nepakylanti Fuenlabrados komanda ketvirtajame kėlinyje panaikino dviženklį deficitą ir priešpaskutinę minutę atsilikinėjo tik 86:88.

Vis dėlto pagauti katalonų taip ir nepavyko. Svečiai užtikrintai sužaidė paskutinę minutę ir pergalės iš savo rankų neišleido.

E. Mockevičius pralaimėtojų gretose buvo antras pagal naudingumą: per 24 minutes surinko 13 taškų (5/10 dvit., 3/4 baud.), atkovojo 9 kamuolius ir surinko 15 naudingumo balų.

„Barceloną“ į priekį vedė 18 taškų pelnęs ir 15 naudingumo balų surinkęs Alexas Abrinesas bei 17 taškų ir 21 naudingumo balą pasiekęs Nikola Mirotičius.

Buvusiam žalgiriečiui Brandonui Daviesui rungtynės nesusiklostė: amerikietis per 8 minutes taškų nepelnė (0/4 dvit.), atkovojo kamuolį ir surinko -4 naudingumo balus.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)