Portalas „Sport Blick“ rungtynių apžvalgoje konstatavo apie „Žalgirio“ rastą pergalingą formulę kovoje su „raudonai baltų“ komanda.

„Po ilgosios pertraukos geriau žaidę Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai Belgradą palieka aukštai pakeltomis galvomis. Tai buvo kieta, akims ne ypač patraukli kova.

Pirmoje mačo pusėje vyravo lygi kova, o antroje rungtynių pusėje Kauno komanda žaidė kur kas geriau“, – tvirtina „Blitz Sport“.

„Jamesas Gistas suteikė sirgaliams vilties, kai po galingo dėjimo komandas skyrė 5 taškai (63:68), tačiau tribūnas tildė Jockas Landale'as, pataikęs dvitaškį su pražanga.

Tapo aišku, kad šeimininkai areną paliks nuleistomis galvomis. Gisto dėjimas tebuvo paskutinis „raudonai baltų“ blykstelėjimas, o komanda turi 48 valandas pasiruošti naujai kovai su ALBA“, – rašoma sport.blic.rs.

„Trečią kėlinį puikiai pradėję šeimininkai spurtavo 7:0 (45:38), tačiau vėliau daugiau nei tris minutes komanda nepelnė nei taško, o „Žalgiris“ smogė 11:0.

Nuo tada nuolat pirmavo, nors nedidele, bet persvara priklausė „Žalgiriui“ iki rungtynių pabaigos. Situacija pablogėjo po Nigelio Hayeso taškų, po kurių „Crvena Zvezda“ nebepavijo svečių“, – lemtingą rungtynių momentą aprašo „Sportskij Žurnal“ svetainė, neužmiršusi pavadinime paminėti „Žalgirio“ užimtos paskutinės vietos.

„Paskutinę vietą užėmęs „Žalgiris“ šventė pergalę ŠTARK arenoje“, – taip publikaciją pavadino „Sportskij Žurnal“.

Po mačo „Crvena Zvezda“ ekipos strategas Draganas Šakota negailėjo pagyrų žalgiriečiams.

„Visų pirma varžovai žaidė protingai, turėjo energijos, laimėjo mikrodvikovas, o mes kovojome iki pabaigos. Mums trūko poros svarbių žaidėjų ir likome toli nuo to lygio, kuriame žaidėme keletą ankstesnių akistatų Eurolygoje“, – pripažino Šakota.

Aštrių klausimų sulaukęs 67-erių strategas teigė, kad „Crvena Zvezda“ sužaidė vienas prastesnių sezono rungtynių.

„Sakote, kad tai vienos prastesnių rungtynių? Atsakysiu taip, kad jų bus ir daugiau, nes mūsų laukia rimti varžovai, o mes esame pažeidžiami.

„Žalgiris“ taip pat žaidė ir prieš „Real“, ir prieš kitus varžovus.

Turėjome bėdų puolime, akivaizdu, kad šviežumo trūko Brownui, antradienį jis treniravosi ne visa jėga. Tam tikra prasme nuo jo žaidimo lygio priklauso mūsų žaidimo kokybė. Bet buvo ir daugiau detalių, ne tik Browno klausimas“, – po mačo kalbėjo Draganas Šakota, galvą sukęs dėl komandos atsistatymo prieš mačą su Berlyno ALBA.

Eurolygos rikiuotė po 19 turų (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):