Tomo Rinkevičiaus auklėtiniai svečiuose 70:86 (21:26, 15:29, 20:13, 14:18) nepasipriešino Saragosos „Casademont“ (7/4) krepšininkams.

„Casademont“ vertėsi be traumuoto Renaldo Seibučio.

D grupėje likus sužaisti tris mačus, „Neptūnas“ užima šeštąją grupės vietą, tačiau šansų patekti į kitą etapą nepraranda.

Ketvirtąją vietą užimanti Stambulo „Bešiktaš“ ekipa turi tik viena pergale daugiau.

Žygimantas Janavičius

Uostamiesčio klubas ispanus į priekį paleido antrajame kėlinyje. Tuomet šeimininkai spurtavo 22:6 bei įgijo dviženklį pranašumą 55:36.

Po pertraukos klaipėdiečiai mėgino vytis, tačiau Saragosos ekipa neatsipalaidavo bei išsaugojo užtikrintą pranašumą iki pat finalinės sirenos.

„Casademont“: D.J. Seeley 15, Dylanas Ennisas 14, Nicolas Brussino 12.

„Neptūnas“: Deividas Gailius 14, Osvaldas Olisevičius ir Simas Galdikas po 11, Žygimantas Janavičius 9 (6 atk. kam., 6 rez. perd.).

Po savaitės Klaipėdos komanda namuose žais su Bonos „Telekom Baskets“ (7/4).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)