Aikštės šeimininkai pirmavo pirmame kėlinyje, tačiau vėliau leido svečiams diktuoti sąlygas aikštėje.

Įpusėjus dvikovai G. Bartzoko auklėtiniams pavyko susigrąžinti persvarą, vis dėlto 9 taškų spurtą be atsako surengusi ALBA vėl perėmė iniciatyvą į savo rankas.

R. Giedraitis nugalėtojams per 25 minutes pelnė 15 taškų (2/4 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, kartą suklydo ir surinko 15 naudingumo balų.

Berlyno komanda itin sėkmingai atakavo nuo tritaškio linijos – 13/23 (56,5 proc.), o aikštės šeimininkams pavyko pataikyti tik 5 iš 18 tritaškių (27,8 proc.).

„Olympiakos“: Nikola Milutinovas ir Georgios Printezis (9 atk.k.) po 15, Vassilis Spanoulis 14 (9 rez.p.), Antonios Koniaris 11, Kostas Papanikolaou 7.

ALBA: Marcusas Erikssonas 22 (1/2 dvitaškiai, 6/9 tritaškiai, 2/3 baudos), Martinas Hermannssonas 18, Rokas Giedraitis 15, Peytonas Siva 12, Luke'as Sikma 11.

Trečią pralaimėjimą iš eilės patyrė įspūdingu biudžetu galinti pasigirti „Barcelona“ (13-6). Vienais iš kandidatų laimėti Eurolygą įvardijami katalonai antradienį Tel Avive 85:92 (27:20, 14:28, 16:17, 28:27) turėjo pripažinti vietos „Maccabi“ (13-6) ekipos pranašumą.

Po šios pergalės Ioannio Sfairopoulo auklėtiniai šoktelėjo į trečią Eurolygos turnyro lentelės vietą.

Permainingai vykusiose rungtynėse pradžioje geriau sekėsi „Barcelona“ krepšininkams, tačiau antroje dalyje jau „Maccabi“ vertė varžovus vytis.

Ketvirtame kėlinyje susikrauta 12 taškų (71:59) persvara leido aikštės šeimininkams iki pat dvikovos pabaigos išsaugoti pergalę savo rankose.

„Maccabi“ įspūdingai šaudė iš toli – pataikė 14 iš 28 tritaškių (50 proc.) ir suklydo mažiau kartų – 13:17.

Maccabi“: Tyleris Dorsey 19, Scottie Wilbekinas 18, Angelo Caloiaro ir Othello Hunteris po 12.

Barcelona“: Nikola Mirotičius 22 (10 atk.k., 30 naud.b.), Cory Higginsas ir Malcolmas Delaney po 13, Ante Tomičius 11, Kyle'as Kuričius 10, Brandonas Daviesas 7, Victoras Claveras 6, Pierre'as Oriola 3.