Pergalingą metimą per pratęsimą Bilbao komandai pataikė Jonathanas Rousselle'as. Prancūzas likus žaisti 20 sek. pataikė itin sudėtingą metimą ir svečiai jau pirmavo 88:92.

Pratęsimą Bilbao ekipai išplėšė Benas Lammersas, pataisęs netaiklų komandos draugo metimą.

Nugalėtojams Arnoldas Kulboka per 21 minutę pelnė 6 taškus, pataikęs 2 tritaškius iš 3.

Bilbao komandoje rezultatyviausi buvo Axelis Bouteille ir Benas Lammersas, pelnę atitinkamai 20 ir 18 taškų, o „Barcelona“ į priekį vedė Nikola Mirotičius – 24 ir Malcolmas Delaney – 15 taškų.

Pirmąjį Ispanijos ACB lygos reguliariojo sezono ratą pergalingai užbaigė Madrido „Real“ – 87:72 nugalėjo vieną autsaiderių „Estudiantes“ ekipą.

Nugalėtojams Jordanas Mickey pelnė 20 taškų, Nicolas Laprovittola surinko dvigubą dublį – 11 taškų ir 10 rezultatyvių perdavimų, Trey Thompkinsas pridėjo 18 taškų, 7 rezultatyvius perdavimus ir 6 atkovotus kamuolius.

Real Madrid finished the first leg of the Spanish ACB League regular season with a 14 – 3 record and at the top of the standings following the 87 – 72 away win over bottom-placed Estudiantes.

Įpusėjus dvikovai „Los Blancos“ pirmavo 53:30, „Estudiantes“ pavyko sumažinti skirtumą, tačiau rimtai pagrasinti „Real“ krepšininkams jiems nepavyko.

Pablo Laso auklėtiniai su 14 pergalių ir 3 pralaimėjimais pirmauja ACB lygoje. Katalonai žengia antri, jų sąskaitoje 13 pergalių ir 4 pralaimėjimai.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)