Rungtynių didvyriu tapęs Bryantas Crawfordas iki tol buvo pataikęs tik vieną metimą iš šešių, o iš viso surinko 5 taškus. Kur kas galingiau atrodė 17 taškų ir 26 naudingumo balus surinkęs Gytis Radzevičius.

„Ryto“ gretose rezultatyviausiai žaidė Pako Cruzas pelnęs 17 taškų.

Vilniečiai per pirmąjį kėlinį pataikė net 5 tolimus metimus iš 7 (71 proc.), tačiau įspūdingu pataikymu atsakė ir uteniškiai, kurie realizavo 4 tritaškius iš 5 (80 proc.) ir leido „Rytui“ įgyti tik taško persvarą – 25:24.

Prieš ilgąją pertrauką komandos ir toliau keitėsi tolimais metimais, tačiau nė vienai nepavyko įgauti pranašumo – 46:46.

Vilniečiai trečiajame kėlinyje buvo įgavęs iki tol rekordinį 7 taškų pranašumą (60:53), tačiau aikštės šeimininkai spurtavo 12:1 ir prieš lemiamą ketvirtį perėmė rungtynių iniciatyvą (65:61).

Likus žaisti tris rungtynes iki rungtynių pabaigos, po G. Radzevičiaus dvitaškio „Juventus“ turėjo penkių taškų pranašumą (80:75). Vis dėlto „Rytas“ likus žaisti minutei sugebėjo išlyginti rezultatą po Arno Butkevičiaus dvitaškio – 81:81.

Nepaisant to, likus žaisti 2 sekundes, B. Crawfordas atšokęs smeigė tolimą dvitaškį ir išplėšė pergalę „Juventus“.

„Juventus“: Gytis Radzevičius 17 (6/7 met., 7 atk. kam., 26 naud. bal.), Darius Tarvydas 12, Julius Jucikas 11, Vytautas Šulskis ir Ignas Vaitkus po 10.

„Rytas“: Pako Cruzas 17, Evaldas Kairys 13, Arnas Butkevičius 12, Martynas Echodas 11, Eimantas Bendžius 10.

10.NEVĖŽIS513

Šių komandų susitikimai kasmet tampa tarsi neišvengiami svarbiausiuose įvairių turnyrų Lietuvoje stadijose – ekipos jau ne kartą kovėsi Karaliaus Mindaugo taurės varžybose, taip pat viena kitos neišvengia ir „Betsafe–LKL“ varžybų tolimesniuose etapuose.

Ne išimtis ir šis sezonas – burtai komandas suvedė į vieną porą Citadele KMT ketvirtfinalyje, kur pačioje metų pradžioje pergalingai startavo uteniškiai – jie, panaikinę dviženklį pranašumą, pirmame tarpusavio mače triumfavo 85:81 ir prieš atsakomąją kovą įgavo nedidelį pranašumą.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (110)