Skaudžiausiai svečiai varžovus baudė nuo trijų taškų linijos – „Maccabi“ tritaškius metė 52 proc. taiklumu (14 iš 27), o ALBA – vos 25 (7/28).

Įspūdingu dėjimu į krepšį iš viršaus pasižymėjęs Rokas Giedraitis Berlyno ekipai per 21 min. pelnė 11 taškų (2/6 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 7/9 baudos), atkovojo 2 kamuolius, perėmė kamuolį, kartą suklydo ir surinko 10 naudingumo balų.

ALBA: Martinas Hermannssonas 16, Marcusas Erikssonas 12, Rokas Giedraitis 11, Nielsas Giffey 10, Luke'as Sikma 10 (12 atk.k.).

Maccabi“: Elijahas Bryantas 19, Jalenas Reynoldsas 17, Scottie Wilbekinas 15, Jake'as Cohenas 11.

Antrą Eurolygos ratą pergale pradėjo Milano „Armani“ (10-8) su Artūru Gudaičiu. Ettore Messinos auklėtiniai ketvirtadienį namie 96:87 (19:18, 25:16, 29:23, 23:30) nugalėjo Atėnų „Panathinaikos“ (10-8) ekipą.

Nuo antro kėlinio iniciatyvą perėmę aikštės šeimininkai po didžiosios pertraukos turėjo net 17 taškų persvarą (76:59). Dvikovos pabaigoje „Panathinaikos“ surengė šturmą – pelnė 10 taškų be atsako, tačiau laiko pergalei atimti neužteko.

A. Gudaitis per 12 min. nugalėtojams pelnė 8 taškus (3/3 dvitaškiai, 2/3 baudos), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo, blokavo metimą ir surinko 9 naudingumo balus.

Armani“: Sergio Rodriguezas 22, Keiferis Sykesas 17, Riccardo Moraschini 12, Vladimiras Micovas 11.

Panahinaikos“: Jimmeris Fredette 28 (6/9 dvitaškiai, 5/8 tritaškiai, 1/1 baudos), Deshaunas Thomas 15, Konstantinos Mitoglou 10.

Vitorijoje vykusioje trenerių Duško Ivanovičiaus ir Željko Obradovičiaus akistatoje triumfavo pastarasis.

Stambulo „Fenerbahče“ (7-11) nuo rungtynių pradžios diktavo savo sąlygas aikštėje, po trijų kėlinių pirmavo 22 taškais (62:40) ir laimėjo prieš „Baskonia“ (7-11) 79:65 (20:11, 22:17, 20:17, 17:20).

Baskonia“: Tornike Šengelija 21 (37 naud.b.), Youssoupha Fallas 18, Nikas Stauskas 9.

Fenerbahče“: Leo Westermannas 21, Derrickas Williamsas 16, Nando De Colo 11.