Vangus Pablo Laso auklėtinių žaidimas dvikovos pradžioje leido žalgiriečiams pirmauti, o paskui įvelti varžovus į permainingą kovą taškas į tašką. Tačiau viskas pasikeitė, kad antrame kėlinyje aikštėje pasirodė Rudy Fernandezas.

It galingas energijos užtaisas sprogęs 34 metų veteranas inicijavo aikštės šeimininkų spurtą ir Madrido komandos persvarą padidino iki dviženklio – 40:27. Laimei, 5 tritaškius ir dėjimą iš viršaus antrame kėlinyje atlikęs ispanas sutiko savęs vertą priešininką.

Stringantį „Žalgirio“ vežimą ėmė tempti paskutinių rungtynių su Tel Avivo „Maccabi“ didvyris Lukas Lekavičius. Įžaidėjas pataikė visus savo metimus, pelnė 16 taškų ir neleido „Real“ įpusėjus dvikovai pernelyg toli nutolti (47:41).

Po didžiosios pertraukos L. Lekavičių uždarę „Real“ krepšininkai ketino pabėgti, tačiau Lietuvos čempionų gretose atsirado kiti lyderiai – Thomas Walkupas ir KC Riversas. „Žalgirio“ legionieriai taikliais metimais iš toli leido svečiams kvėpuoti varžovams į nugaras.

Skirtumą žalgiriečiai buvo sumažinę iki 6 taškų, tačiau vėliau ėmė klysti ir P. Laso auklėtiniai tai išnaudojo su kaupu. Kauno ekipa Eurolygoje pralaimėjo po dviejų pergalių iš eilės.

„Real“ žaidė be traumuotų Sergio Llullo, Anthony Randolpho bei Gabrielio Decko, o „Žalgiris“ vis dar rungtyniauja be vieno savo lyderių Mariaus Grigonio. Pirmame rate šį sezoną Lietuvos čempionai namie įveikė „Los Blancos“ 86:73.

Kita savaitė Eurolygoje – dviguba. Kauno „Žalgiris“ dvejas rungtynes žais svečiuose: sausio 15 dieną – su Belgrado „Crvena Zvezda“, sausio 17 dieną – su Atėnų „Panathinaikos“. „Real“ krepšininkų laukia tai pat dvi dvikovos išvykoje – su Maskvos CSKA ir su Maskvos srities „Chimki“.

Real“: Trey Thompkinsas 20 (3/6 dvitaškiai, 4/5 tritaškiai, 2/2 baudos), Rudy Fernandezas 17, Jordanas Mickey 13, Facundo Campazzo 12 (8 rez.p.), Walteris Tavarešas 10.

Žalgiris“: Lukas Lekavičius 21 (5/8 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai, 2/2 baudos, 20 naud.b.), Thomas Walkupas 19 (5/8 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai, 6 rez.p.), KC Riversas 12, Jockas Landale'as 11, Artūras Milaknis 7, Nigelas Hayesas 6, Paulius Jankūnas ir Edgaras Ulanovas po 3, Zachas LeDay 0.