Įdomu, kad pirmame rate AEK savo aikštėje belgus buvo įveikę 11 taškų skirtumu – 62:51.

J. Mačiulis per 22 minutes surinko 6 taškus (3/6 dvitaškiai, 0/1 tritaškis) ir sugriebė 6 kamuolius.

19 taškų svečiams pelnė Keithas Langfordas (7/19 metimai iš žaidimo), o dukart NBA čempionas Mario Chalmersas finišavo su 7 taškais ir net 7 perimtais kamuoliais.

Tuo metu pergale džiaugėsi A grupės lyderė Manresos „Baxi“ (7/3) ekipa su Deividu Dulkiu.

Ispanai namuose 92:68 (20:12, 19:15, 29:17, 24:24) pranoko Strasbūro SIG (4/6) atstovus ir su kaupu atsirevanšavo jiems už nesėkmę 63:81 pirmame rate.

Deividas Dulkys per 24 minutes pelnė 15 taškų (3/3 dvitaškiai, 3/8 tritaškiai), atkovojo 3, o perėmė 1 kamuolį ir buvo rezultatyviausias mačo žaidėjas.

Turkijoje suklupęs Panevėžio „Lietkabelis“ (4/6) šioje grupėje po 10 turų kol kas žengia penktas.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)