Šeimininkai atitrūko po ilgosios pertraukos. Trečią ketvirtį laimėję 24:17 „Chimki“ krepšininkai prieš lemiamą kėlinį pirmavo 69:58.

Paskutinį ketvirtį dviem tritaškiais pradėję šeimininkai solidžiai nutolo (75:58) ir neleido svečiams rimčiau priartėti bei iškovojo 12-ą pergalę VTB lygoje.

„Visų pirma noriu pažymėti gerą komandos nusiteikimą šiose rungtynėse, – po mačo klubo svetainei kalbėjo R. Kurtinaitis. – Kartais treneris negali visko kontroliuoti ir neretai nuo žaidėjų priklauso jų atsidavimas ir galimybės rungtynėse.

Šiandien visi matėme, mačas buvo sunkus, kaip ir visada prieš CSKA, ir džiaugiuosi, kad pasiekėme tai, ko norėjome.

Galutinis rezultatas neatspindi paties žaidimo, vyravo lygi kova su CSKA. Taip pat noriu užjausti Dimitrį Itoudį, bet toks yra mūsų darbas, vienas iš mūsų po rungtynių turėjo likti nusiminęs.

Džiaugiuosi, kad šiandien Chimkuose šventė, juolab sekmadienį buvo klubo įkūrimo metinės, „Chimki“ sukako 23 metai.

Šią pergalę skiriame gimtadienį sutikusiam „Chimki“ klubui“, – po svarbios pergalės prieš tiesioginius konkurentus kalbėjo R. Kurtinaitis.

Tvirtai VTB lygoje pirmaujantys R. Kurtinaičio auklėtiniai pasiekė jau 12-ą pergalę (12/1), CSKA žengia antroje vietoje (10/4).

Artimiausias rungtynes „Chimki“ žais sausio 10-ąją, Eurolygos 18-ame ture priims autsaiderę Sankt Peterburgo „Zenit“ ekipą (4/13).

Eurolygoje „Chimki“ užima 9-ą vietą (8/9).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)