Po 65 minutes trukusios kovos „Kretingos“ (10-5) krepšininkai 130:125 (19:19, 29:22, 7:28, 26:12, 9:9, 10:10, 6:6, 9:9, 15:10) palaužė šeimininkę „Rivilė-Stekas“ (7-8) ekipą.

Trečiajame ketvirtyje varžovus į priekį paleidę kretingiškiai per ketvirtąjį kėlinį panaikino 14 taškų deficitą nepaisant to, jog rungtyniavo aštuoniese.

Negana to, trys svečių žaidėjai pasiekė asmeninių pražangų limitą, todėl likusiems penkiems krepšininkams teko milžiniškas krūvis.

Į pergalę „Kretingą“ vedęs Rokas Šimkevičius žaidė daugiau nei 59 minutes, per kurias įmetė 37 taškus. Dominykas Matutis per 58 minutes prie pergalės pridėjo 33 taškus.

Daugiau nei po 56 minutes žaidė ir Rytis Zabita bei Linas Jonuška. Pralaimėtojų gretose ilgiausiai rungtyniavo 52 minutes ant parketo praleidęs ir 37 taškus įmetęs Vytautas Saulis.

Kitose RKL rungtynėse trenerį pakeitusi Ukmergės „Olimpo“ (6-9) komanda prieš Naujuosius šventė dvi pergales iš eilės, o iškart po jų – parklupdė dar vienus turnyro lentelės lyderius rezultatu 83:70 palaužę „Tauragės“ (10-5) garbę ginančius krepšininkus.

Didžiąją dvikovos dalį aikštėje vyko apylygė kova, tačiau susitikimo pabaigoje ukmergiškiai įjungė aukštesnę pavarą, laimėjo lemiamą ketvirtį rezultatu 27:16 ir nuaidėjus finalinei sirenai šventė jau trečią pergalę iš eilės.

Tad jei iš pradžių pokyčius stratego kėdėje buvo galima vadinti atsitiktinumu, panašu, kad naujasis, kol kas laikinai pareigas einantis treneris paneigė šį faktą ir tarsi pasakė, kad antrajame rate Ukmergės „Olimpo“ ekipa yra pasiruošusi kaip reikiant patriukšmauti.

Savaitgalį lyg sutarę krito abu B diviziono A grupės lyderiai. Penktadienio vakarą netikėtą nesėkmę patyrė Radviliškio „Radviliškio-ŠSPC“ (12-2) komanda svečiuose 75:77 pripažinusi Klaipėdos „VKKM-Neptūno“ (8-5) komandos pranašumą.

Tuo tarpu šeštadienį jiems įkandin žengė Kėdainių SC-„Ateities-Balticum“ (11-3) kolektyvas, kuris taip pat išvykoje 71:75 nusileido „Jurbarko“ (9-4) atstovams ir patyrė pirmą nesėkmę po 11 pergalių iš eilės.

Panašu, jog sezonui ritantis į antrąją pusę pamažu įsivažiavo Ignalinos „Vilkakalnio“ (5-11) kolektyvas, kuris šeštadienį net 46 taškų skirtumu rezultatu 93:47 įveikė Lietuvos kurčiųjų sporto klubo (0-14) krepšininkus ir šventė jau ketvirtą pergalę iš eilės.

Tai – didžiausiu skirtumu laimėtos RKL debiutantų rungtynės, kurios leido Ignalinos atstovams pakilti į aštuntąją turnyro lentelės poziciją.

Beje, LKSK komanda penktadienio vakarą patyrė dar skaudesnę nesėkmę, kuomet net 60 taškų skirtumu 41:101 nusileido aštuntą pergalę iš eilės šventusiems „Užpalių“ (13-1) atstovams.

Itin apmaudžią nesėkmę patyrė savo aikštėje žaidusi Prienų „CBet“-KKSC (10-5) komanda nusileidusi Vytauto Didžiojo universiteto (13-2) studentams.

Likus žaisti kiek daugiau nei dvi su puse minutės aikštės šeimininkai turėjo vos keturių taškų deficitą (66:70), tačiau tuomet viena po kitos gavo tris technines pražangas iš eilės, o tuo pasinaudoję VDU studentai įgijo apčiuopiamą 7 taškų persvarą (73:66).

Nors „CBet“-KKSC atstovai turėjo pakankamai laiko tam, kad pavytų varžovus, tačiau lygioje vietoje įgytas papildomas trijų taškų deficitas ir prarasta kamuolio kontrolė išbalansavo prieniškių ekipą, tad nuaidėjus finalinei sirenai dramatišką, tačiau nepaprastai svarbią pergalę rezultatu 76:71 šventė VDU ekipa.

Naudingiausio savaitės žaidėjo titulą antrą savaitę iš eilės gauna Ignalinos „Vilkakalnio“ atstovas. Šįkart visus konkurentus aplenkė tik šiais metais prie RKL debiutantų komandos prisijungęs Aurimas Pocius, kuris dvikovoje su LKSK komanda pelnė 28 taškus (9/9 dvit.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė 5 kamuolius ir surinko net 45 naudingumo balus.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)