„RETAbet“ permainingame mače savo žiūrovų akivaizdoje 87:80 (28:14, 14:30, 19:21, 26:15) nugalėjo Dovydo Giedraičio atstovaujamą Madrido „Estudiantes“ (4-12).

A. Kulboka per 21 minutę pelnė 6 taškus (0/1 dvit., 1/5 trit., 3/5 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir surinko 2 naudingumo balus.

D. Giedraitis rungtynėms registruotas nebuvo.

Nugalėtojus į priekį vedė 20 taškų įmetęs Jaylonas Brownas. Pralaimėtojams 16 taškų surinko Toney Douglasas.

Kitose rungtynėse lyderė „Barcelona“ tik paskutinėmis sekundėmis svečiuose 82:80 (20:28, 24:19, 17:15, 21:18) įrodė pranašumą prieš San Pablo „Burgos“ (8-8).

Likus žaisti 36 sekundes pergalingą dvitaškį pataikė Nikola Mirotičius, kuris šiame susitikime buvo nesulaikomas.

Puolėjas per 31 minutę įmetė 28 taškus (1/3 dvit., 4/7 trit., 14/15 baud.), atkovojo 4 kamuolius bei surinko 30 naudingumo balų.

18 taškų prie pergalės pridėjo Pierre'as Oriola.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)