Lietuvis pastaruoju metu buvo retai matomas krepšinio aikštelėje, kadangi jį kankino traumos. 2017–2018 m. sezone jonaviškis pradėjo Breso Burgo JL sudėtyje, bet gruodžio pabaigoje patyrė kryžminių kelio raiščių traumą ir jo pasirodymas buvo baigtas.

Prancūzijos aukščiausioje lygoje G.Biruta žaisdavo po 15 minučių, įmesdavo 7,2 taško, atkovodavo 3,3 kamuolio ir rinkdavo 8,5 naudingumo balo. Atsigavęs po traumos atletas 2018 m. rudenį papildė Ukrainos čempionės Čerkasų „Mavpy“ sudėtį, bet jau pirmosiose rungtynėse dėdamas į krepšį vėl patyrė kryžminių kelio raiščių traumą.

G.Biruta reabilitaciją atliko Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) klube Denverio „Nuggets“. Atvykęs į Lietuvą sunkiojo krašto puolėjo ir vidurio puolėjo pozicijose galintis žaisti krepšininkas sėkmingai perėjo medicininį patikrinimą ir tada įsigaliojo jo kontraktas su „Lietkabeliu“. Naujokas vilkės 7-uoju numeriu pažymėtus marškinėlius.

Artimiausias rungtynes „Lietkabelis“ žais sekmadienį „Cido“ arenoje prieš Kauno „Žalgirį“. Dvikovos pradžia – 17.00 val.