Svarbiausiu pergalės kalviu tapo fenomenalias rungtynes sužaidęs „Panathinaikos“ įžaidėjas Nickas Calathesas bei karjeros mačą sužaidęs Konstantinos Mitoglu.

Būtent jo taiklūs dvitaškiai trečio kėlinio pradžioje leido svečiams įgyti 11-os taškų pranašumą (60:49).

Bet ketvirčio pabaigą sėkmingai sužaidę šeimininkai pavijo svečius.

Prasidėjus lemiamam ketvirčiui švieslentė fiksavo lygų rezultatą 69:69.

Atkakli kova vyravo ir beveik visą ketvirtą kėlinį. Likus beveik 2 min. CSKA pirmavo 6-iais taškais, bet Wesley Johnsono ir Nicko Calatheso tritaškiai leido „Panathinaikos“ ekipai išlyginti rezultatą (89:89).

Paskutinei atakai CSKA turėjo dar 6 sek., tačiau likus beveik 2 sek. teisėjai užfiksavo Mike'o Jameso žingsnius. „Panathinaikos“ dar turėjo 1,9 sek., kamuolį gavęs K. Mitoglu atsilošęs suspėjo išmesti kamuolį, tačiau šis atsimušė į lanką.

Pratęsimą kiek sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie po W. Johnsono ir K. Mitoglu dvitaškių pirmavo 94:90.

Likus 2 min. po N. Calatheso baudos metimo ekipas skyrė 5 taškai (93:98), o likus 38 sek. įžaidėjo taiklios baudos leido svečiams pirmauti net 102:95. Per likusį laiką CSKA nebeišsigelbėjo ir nusileido 102:106.

N. Calathesas surinko dvigubą dublį: pelnė 22 taškus bei atliko net 17 rezultatyvių perdavimų ir surinko net 40 (!) naudingumo balų.

Karjeros rungtynes sužaidė K. Mitoglu: per 40:35 min. pelnė 25 taškus (11/15 dvit., 3/4 baudos), atkovojo net 16 kamuolių bei surinko 34 naudingumo balus.

Šiame mače graikas sumušė beveik visus savo asmeninius rekordus Eurolygoje – pelnytų taškų (25), atkovotų kamuolių (16, 8 puolime, 8 gynyboje), rezultatyvių perdavimų (2), perimtų kamuolių (2) ir žaistų minučių (40).

CSKA gretose 30 taškų pelnė Mike'as Jamesas.

CSKA: Mike'as Jamesas 30 (6/12 dvit., 4/11 trit., 6/8 baudos, 5 rez. perd.), Danielis Hackettas 24 (2/4 dvit., 5/8 trit., 5/8 baudos), Kyle'as Hinesas 14 taškų.

„Panathinaikos“: Konstantinos Mitoglu 25 (16 atkovotų kamuolių), Nickas Calathesas 22 (17 rez. perd.), Jimmer Fredette 15, Deshaunas Thomas 12 taškų.

„Panathinaikos“ užima 6-ą vietą (10/7), CSKA turnyro lentelėje – penkta.

Eurolygos rikiuotė po 17 turų (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):